Živé Letňany cena od Cena od: 1,- Kč

Základní informace

 • Ulice: Beranových
 • Městská část: Praha 9
 • Lokalita: Letňany
 • Plocha od : 33 m2 m²
 • Dispozice: 1+kk - 3+kk

Popis nehnuteľnosti

Celkem 94 bytových jednotek bude vystavěno najerě 2016 v hlavním městě Praha. Ideální varianta pro investory. Luxusní bytový komplex vyroste v dynamicky se rozvýjejíci čtvrti na Praze 9 – Letňanech, ulice Beranových. Rezidence Živé Letňany je opravdu exkluzivní záležitostí. Byty budou nabízeny ve dvou bytových domech od 1+kk, až po 3+kk (mezonety). Díky redukci společných prostor a energií, jsou zaručeny nízké provozní náklady. Bude se jednat o moderní a cenově dosažitelné bytové jednotky, které si díky prostředí a přijatelným nákladům, bude moci dovolit opravdu každý. Developer Landia Management plánuje dokončení na jaro 2016.

V celém projektu Živé Letňany, je dbáno na kvalitní zázemí pro bydlení, volnočasové aktivity, formou přírody, která je pouhý kousek od budovaného komplexu. jedná se o bydlení nejen pro jednotlivce, ale i rodiny s dětmi, které zde naleznou velké vyžití v nedalekém Letňanském lesoparku. Nakupování je zde hračkou, stejně tak jako sportování. Strach nemusíte mít ani o vaše vozidlo, jelikož k bytům náleží parkování, které je umístěno přímo pod domem. Na prodej bytů jsou nabízeny nejvýhodnější hypoteční úvěry, kdy zaplatíte 10% předem a po dokončení projektu, pak zbylých 90%. Celý projekt počítá s aktivními obyvateli, pro dosažení příjemného žití, v bytovém komplexu Letňany.

Nedaleké obchodní centrum nabídne pohodlné nakupování, v blízkosti vašeho nového domova. najdete zde přes 200 prodejen,včetně Kika, multiplex Cinema City, fitness. Zajímavostí je první větrný tunel pro indoor skydiving, který jinde v ČR nenajdete. Velmi atraktivní může být i návštěva Letňanského aeroklubu. Do centra je to cca.20minut a vzdálenost ke stanici metra Letňany je 5 minut od bytu. Vše nač si jen pomyslíte, se může stát realitou. Neváhejte a přidejte se k nám se správnou volbou, moderního kvalitního bydlení.

Kontakt

bytypraha9.eu

Detail vložení :
Vložené : 16.22
ID nemovitosti : #355

Kontak prodejce

Mapa

Location :

Podobné nabídky
 • 2 Barevné Letňany II.etapa Cena od: 1.482.096,- Kč

  Nepomuckých, Letňany, Praha 9,

  Rozloha : 29 - 128 (m²)

  Dispozice : 1+kk - 5+kk

  2Barevné Letňany II. etapa navazují na úspěšnou první etapu. Obě etapy vycházejí vstříc poptávce po ekologickém bydlení. Novostavby, které v současnosti v Letňanech vznikají, uspokojí všechny, kteří mají rádi kvalitní a pohodlné bydlení…

Poslat

Kontaktovat prodejce