Zelené Město 2 cena od Cena od: 2.757.382,- Kč

Základní informace

 • Ulice: Učňovská
 • Městská část: Praha 9
 • Lokalita: Hrdlořezy
 • Plocha od : 49 - 133 m²
 • Dispozice: 2+kk - 4+kk

Popis nehnuteľnosti

Projekt nabízí lukrativní bydlení v Hrdlořezech, Praha 9 – v blízkosti naleznete kompletní občanskou vybavenost, tramvajovou zastávku, ale také ovocné sady a zeleň. Projekt je koncipován pro moderní rodiny vyžadující dobrou dostupnost do centra města, ale přesto s výhodami klidného a tichého prostředí plného přírody.

V těsné blízkosti křižovatky Jarov vzniklo obchodní centrum Kaufland, které doplnilo rozsah služeb v lokalitě – mimo samotný supermarket např. tabák, květinářství, lékárna, prádelna, masna (lahůdky), pekárna nebo obchod se šperky.

Kontakt

bytypraha9.eu

Detail vložení :
Vložené : 16.22
ID nemovitosti : #75

Kontak prodejce

Mapa

Location :

Podobné nabídky
 • Customer Care Jobs

  Canada, Londa, Karnataka, England,

  Rozloha : United State (m²)

  Dispozice : we

  Projekt nabízí lukrativní bydlení v Hrdlořezech, Praha 9 – v blízkosti naleznete kompletní občanskou vybavenost, tramvajovou zastávku, ale také ovocné sady a zeleň. Projekt je koncipován pro moderní rodiny vyžadující dobrou dostupnost do centra města, ale přesto s výhodami klidného a tichého prostředí plného přírody. V těsné blízkosti křižovatky Jarov vzniklo obchodní centrum Kaufland, které doplnilo rozsah služeb v lokalitě – mimo samotný supermarket např. tabák, květinářství, lékárna, prádelna, masna (lahůdky), pekárna nebo obchod se šperky.

Poslat

Kontaktovat prodejce