Rezidence Viva cena od Cena od: 2.300.000,- Kč

Základní informace

 • Ulice: Rýnská
 • Městská část: Praha 9
 • Lokalita: Čakovice
 • Plocha od : 54 - 100 m²
 • Dispozice: 2+kk - 4+kk

Popis nehnuteľnosti

Projekt Rezidence Viva se svým charakterem přibližuje spíše architektonickému pojetí viladomů.Celý komplex sestává ze tří zděných dvojdomů, z nichž každý je čtyřpodlažní s ustupujícím posledním podlažím, které tak dalo vzniknout prostorným terasám.

Přístupy do jednotlivých domů jsou řešeny jako bezbariérové, samozřejmostí tedy jsou i výtahy. Obě části dvojdomu pak také mají každá svou vlastní plynovou kotelnu, která zajišťuje jak dodávku tepla, tak i ohřev teplé vody. Všechny bytové jednotky pak mají své vlastní měřiče (vody, tepla, el. energie).

Dvojdům je vždy propojen společným vjezdem do podzemní části domu, kde se nachází jak sklepní koje, tak parkovací stání. Střecha v této společné části dala prostor pro vznik zajímavého řešení teras, které takto vznikly i u bytů v 1.NP.

V docházkové vzdálenosti od projektu se nachází jak školka, tak škola, lékařská ordinace, lékárna i městský úřad a pošta. Z obchodů je nejblíže minimarket TESCO, v krátké dojezdové vzdálenosti pak hypermarket Globus a obchodní centrum Letňany s řadou prodejen a restaurací, s aquaparkem a multikinem.

Kontakt

bytypraha9.eu

Detail vložení :
Vložené : 11.19
ID nemovitosti : #144

Kontak prodejce

Mapa

Location :

Podobné nabídky
 • Čakovický park Cena od: 1.280.000,- Kč

  Bermanova, Čakovice, Praha 9,

  Rozloha : 29 - 119 (m²)

  Dispozice : 1+kk - 5+kk

  Nevěříte, že je možné bydlet na dosah od centra Prahy, na místě obklopeném zelení a přitom blízko potřebných obchodů a služeb? Navštivte Čakovický park, nechte se přesvědčit a nalezněte vysněný domov pro sebe i své děti…

 • Customer Care Jobs

  Canada, Londa, Karnataka, England,

  Rozloha : United State (m²)

  Dispozice : we

  Projekt Rezidence Viva se svým charakterem přibližuje spíše architektonickému pojetí viladomů.Celý komplex sestává ze tří zděných dvojdomů, z nichž každý je čtyřpodlažní s ustupujícím posledním podlažím, které tak dalo vzniknout prostorným terasám. Přístupy do jednotlivých domů jsou řešeny jako bezbariérové, samozřejmostí tedy jsou i výtahy. Obě části dvojdomu pak také mají každá svou vlastní plynovou kotelnu, která zajišťuje jak dodávku tepla, tak i ohřev teplé vody. Všechny bytové jednotky pak mají své vlastní měřiče (vody, tepla, el. energie). Dvojdům je vždy propojen společným vjezdem do podzemní části domu, kde se nachází jak sklepní koje, tak parkovací stání. Střecha v této společné části dala prostor pro vznik zajímavého řešení teras, které takto vznikly i u bytů v 1.NP. V docházkové vzdálenosti od projektu se nachází jak školka, tak škola, lékařská ordinace, lékárna i městský úřad a pošta. Z obchodů je nejblíže minimarket TESCO, v krátké dojezdové vzdálenosti pak hypermarket Globus a obchodní centrum Letňany s řadou prodejen a restaurací, s aquaparkem a multikinem.

Poslat

Kontaktovat prodejce