Rezidence U Smetanky cena od Cena od: 1.786.545,- Kč

Základní informace

 • Ulice: U Smetanky
 • Městská část: Praha 9
 • Lokalita: Hrdlořezy
 • Plocha od : 30 m²
 • Dispozice: 1+kk - 4+1

Popis nehnuteľnosti

O projektu: Nový developerský projekt Rezidence U Smetanky dostal jméno podle ulice, na jejímž konci bude novostavba stát. Místem realizace projektu je oblast Prahy 9, Hrdlořezy. Dříve ráj zahrádkářů se dnes mění v moderní obytnou čtvrť, kde fenomén klidu, izolovanosti a nezničené přírody stále přetrvává. Novostavba Rezidence U Smetanky stojí stranou ruchu velkoměsta, přesto je zde do centra hlavního města Prahy skvělá dostupnost. Nové byty budou poskytovat komfortní bydlení v lokalitě plné zeleně a občanské vybavenosti. Novostavba je architektonicky velmi zajímavý pětipodlažní objekt, který respektuje charakter okolních domů. Rezidence U Smetanky nabídne zájemcům o bydlení v této klidné oblasti 21 nových bytů, venkovní a krytá podzemní parkovací místa a společný pozemek o výměře 1000 m2.

Byty: Pětipodlažní novostavba Rezidence U Smetanky zahrnuje 21 bytových jednotek s širokou škálou dispozičních řešení ve velikosti od 30 do 111 m². K dispozici budou byty od 1+kk do 4+1, a to za velmi příznivé ceny. Byty 1+kk o velikosti 31 m2 si zde můžete pořídit za 1 695 000 korun, ten největší byt 4+kk se zde prodává za 5 995 000 korun. Projekt v základním vybavení nabízí plovoucí podlahy a samozřejmostí je terasa nebo balkon u každého bytu.

Lokalita: Rezidenci U Smetánky naleznete v Praze 9 v Hrdlořezech v klidném a čistém životním prostředí, s plnou občanskou vybaveností. Supermarket je vzdálený jen 50 metrů od novostavby. Výhodou je skvělé spojení do centra, ať už automobilem anebo Městskou hromadnou dopravou. Cesta na metro Palmovka a Skalka trvá jen 8 minut. Developerský projekt Rezidence U Smetanky se nachází v blízkosti říčky Rokytky mezi dvěma návršími v klidné oblasti, která dosud poskytuje jedny z nejkvalitnějších životních podmínek v Praze.

Více info o projektu…

Kontakt

bytypraha9.eu

Detail vložení :
Vložené : 15.01
ID nemovitosti : #255

Kontak prodejce

Mapa

Location :

Podobné nabídky
 • Zelené Město 2 Cena od: 2.757.382,- Kč

  Učňovská, Hrdlořezy, Praha 9,

  Rozloha : 49 - 133 (m²)

  Dispozice : 2+kk - 4+kk

  Projekt nabízí lukrativní bydlení v Hrdlořezech, Praha 9 – v blízkosti naleznete kompletní občanskou vybavenost, tramvajovou zastávku, ale také ovocné sady a zeleň. Projekt je koncipován pro moderní rodiny vyžadující dobrou dostupnost do centra města …

Poslat

Kontaktovat prodejce