Prosek Park IV cena od Cena od: 1.560.935,- Kč

Základní informace

 • Ulice: Lovosická
 • Městská část: Praha 9
 • Lokalita: Střížkov
 • Plocha od : 26 - 103 m2 m²
 • Dispozice: 1+kk - 3+kk

Popis nehnuteľnosti

Nabídka nových družstevních bytů v novostavbě Prosek Park IV se rozrostla v květnu roku 2012, kdy byl zahájen prodej 2.etapy developerského projektu Prosek Park. Novostavba Prosek Park IV nabízí osmdesát osm nových bytů v družstevním vlastnictví o rozloze od 26 m2 (1+kk) do 103 m2 (4+kk). Mezi jednotlivými vnitrobloky novostavby jsou plánovány zelené zahrady a park, který bude sloužit novým obyvatelům komplexu. Příjemné prostředí pro relaxaci, vytvoří množství zeleně, která bude objekty obklopovat.

Lokalita: Začátkem dvacátého století se následkem průmyslového rozvoje Libně a Vysočan začal Prosek zaplňovat nehezkými domky pro vysočanské a libeňské dělníky. Prosek se tak stal periferní dělnickou kolonií. Zlom nastal v druhé polovině šedesátých let dvacátého století výstavbou sídliště Severní Město. V roce 1966 byla mezi centrem Vysočan a Prosekem vystavěna vozovka, zvaná estakáda.

V blízkosti novostavby Prosek Park IV najdete celou řadu služeb, například jesle, mateřskou školu, dvě základní školy, gymnázium a střední průmyslovou školu. Nedaleko je pošta, banka i supermarket. V místní poliklinice funguje lékařská pohotovost. Do OC Letňany se dostanete autobusem či autem během několika minut.

Kontakt

bytypraha9.eu

Detail vložení :
Vložené : 15.39
ID nemovitosti : #11

Kontak prodejce

Mapa

Location :

Podobné nabídky
 • Prosek Park V Cena od: 2.328.914,- Kč

  Lovosická, Střížkov, Praha 9,

  Rozloha : 26 - 119 (m²)

  Dispozice : 1+kk - 4+kk

  V listopadu 2009 byl zahájen prodej etapy Prosek Park I, která je již dokončena a vyprodána. Celkový počet bytů v této etapě je 138. K dispozici jsou byty 1+kk o rozloze 48 m2 až po prostornější 3+kk o velikosti 98 m2. Další etapa bytů osobním vlastnictví …

 • Customer Care Jobs

  Canada, Londa, Karnataka, England,

  Rozloha : United State (m²)

  Dispozice : we

  Nabídka nových družstevních bytů v novostavbě Prosek Park IV se rozrostla v květnu roku 2012, kdy byl zahájen prodej 2.etapy developerského projektu Prosek Park. Novostavba Prosek Park IV nabízí osmdesát osm nových bytů v družstevním vlastnictví o rozloze od 26 m2 (1+kk) do 103 m2 (4+kk). Mezi jednotlivými vnitrobloky novostavby jsou plánovány zelené zahrady a park, který bude sloužit novým obyvatelům komplexu. Příjemné prostředí pro relaxaci, vytvoří množství zeleně, která bude objekty obklopovat. Lokalita: Začátkem dvacátého století se následkem průmyslového rozvoje Libně a Vysočan začal Prosek zaplňovat nehezkými domky pro vysočanské a libeňské dělníky. Prosek se tak stal periferní dělnickou kolonií. Zlom nastal v druhé polovině šedesátých let dvacátého století výstavbou sídliště Severní Město. V roce 1966 byla mezi centrem Vysočan a Prosekem vystavěna vozovka, zvaná estakáda. V blízkosti novostavby Prosek Park IV najdete celou řadu služeb, například jesle, mateřskou školu, dvě základní školy, gymnázium a střední průmyslovou školu. Nedaleko je pošta, banka i supermarket. V místní poliklinice funguje lékařská pohotovost. Do OC Letňany se dostanete autobusem či autem během několika minut.

Poslat

Kontaktovat prodejce