Projekt Luštěnická cena od Cena od: 2.190.000,- Kč

Základní informace

 • Ulice: Luštěnická
 • Městská část: Praha 9
 • Lokalita: Kbely
 • Plocha od : 37 - 121 m²
 • Dispozice: 1+kk - 4+kk

Popis nehnuteľnosti

Bytový projekt Luštěnická je architektonicky výborně řešeným projektem v příjemné lokalitě městské části Kbely. Dům umístěný uprostřed bohaté zeleně s krásným výhledem na České středohoří a horu Říp nabízí klidné bydlení pro všechny, kteří touží po snadné dostupnosti městského centra a zároveň však chtějí relaxovat v klidu svého domova. Koncová poloha domu v ulici, pouze 37 bytů, přilehlé dětské hřiště a nemožnost další výstavby v okolí je zárukou nerušeného bydlení a dobré investice.

Samotná stavba se nachází v nejklidnější části Kbel. V okolí stavby jsou obytné zóny s omezeným provozem, proto si zde mohou hrát děti v klidu a bezpečí. Ke sportovní rekreaci je možné využít i k domu přilehající sportovní hřiště.

Do centra města se snadno dostanete autobusy, metrem ze stanic Prosek, Letňany nebo Černý Most, velmi snadnou dopravu pak zajistí vlak ČD, který jezdí z nedaleké zastávky na pražské Hl. nádraží každou hodinu.

Kontakt

bytypraha9.eu

Detail vložení :
Vložené : 11.02
ID nemovitosti : #111

Kontak prodejce

Mapa

Location :

Podobné nabídky
 • Customer Care Jobs

  Canada, Londa, Karnataka, England,

  Rozloha : United State (m²)

  Dispozice : we

  Bytový projekt Luštěnická je architektonicky výborně řešeným projektem v příjemné lokalitě městské části Kbely. Dům umístěný uprostřed bohaté zeleně s krásným výhledem na České středohoří a horu Říp nabízí klidné bydlení pro všechny, kteří touží po snadné dostupnosti městského centra a zároveň však chtějí relaxovat v klidu svého domova. Koncová poloha domu v ulici, pouze 37 bytů, přilehlé dětské hřiště a nemožnost další výstavby v okolí je zárukou nerušeného bydlení a dobré investice. Samotná stavba se nachází v nejklidnější části Kbel. V okolí stavby jsou obytné zóny s omezeným provozem, proto si zde mohou hrát děti v klidu a bezpečí. Ke sportovní rekreaci je možné využít i k domu přilehající sportovní hřiště. Do centra města se snadno dostanete autobusy, metrem ze stanic Prosek, Letňany nebo Černý Most, velmi snadnou dopravu pak zajistí vlak ČD, který jezdí z nedaleké zastávky na pražské Hl. nádraží každou hodinu.

Poslat

Kontaktovat prodejce