Park Hloubětín cena od Cena od: 2.603.409,- Kč

Základní informace

 • Ulice: Slévačská
 • Městská část: Praha 9
 • Lokalita: Lehovec
 • Plocha od : 45 - 131 m²
 • Dispozice: 2+kk - 5+kk

Popis nehnuteľnosti

Představte si krásný moderní dům uprostřed parku, který navazuje na klidnou zástavbu prvorepublikových vilek, zelený lesopark s modrou hladinou Kyjského rybníka. Představte si v domě váš nový byt, kde je vše dispozičně řešeno tak, aby to bylo nejen krásné, ale i praktické a komfortní. Kde je spousta přirozeného světla a ideální zdravé mikroklima, kde se téměř nepráší a kam nepronikne téměř žádný hluk. Kde účty za energie nejsou noční můrou díky špičkové nízkoenergetické technologii. Kde není problém poslat děti hrát si ven, protože s variantou, že se vaše rodina časem rozroste, architekt počítal. Kde není problém s parkováním, neboť ke svému bytu máte vlastní podzemní garážové stání, přestože jste pouze pár minut autem od centra. Představte si místo, oproštěné od problémů běžného bydlení. Zní to příliš ideálně? Ale takové ideální bydlení pro rodinu existuje – energeticky pasivní bytové domy Park Hloubětín.

Místo, kde vznikne nový projekt Park Hloubětín, je ideální z mnoha ohledů. Kdysi tu totiž byla vesnice daleko za hradbami středověkého města. Okolo byl hluboký les a velký rybník. A přesto, že se časy změnily a druhdy samostatná vesnička se dávno stala součástí rušného velkoměsta, z prašných obchodních cest vznikly čtyřproudé silnice a s centrem je Hloubětín spojen pupeční šňůrou metra, les i rybník zůstal.

Kontakt

bytypraha9.eu

Detail vložení :
Vložené : 15.32
ID nemovitosti : #4

Kontak prodejce

Mapa

Location :

Podobné nabídky
 • Customer Care Jobs

  Canada, Londa, Karnataka, England,

  Rozloha : United State (m²)

  Dispozice : we

  Představte si krásný moderní dům uprostřed parku, který navazuje na klidnou zástavbu prvorepublikových vilek, zelený lesopark s modrou hladinou Kyjského rybníka. Představte si v domě váš nový byt, kde je vše dispozičně řešeno tak, aby to bylo nejen krásné, ale i praktické a komfortní. Kde je spousta přirozeného světla a ideální zdravé mikroklima, kde se téměř nepráší a kam nepronikne téměř žádný hluk. Kde účty za energie nejsou noční můrou díky špičkové nízkoenergetické technologii. Kde není problém poslat děti hrát si ven, protože s variantou, že se vaše rodina časem rozroste, architekt počítal. Kde není problém s parkováním, neboť ke svému bytu máte vlastní podzemní garážové stání, přestože jste pouze pár minut autem od centra. Představte si místo, oproštěné od problémů běžného bydlení. Zní to příliš ideálně? Ale takové ideální bydlení pro rodinu existuje – energeticky pasivní bytové domy Park Hloubětín. Místo, kde vznikne nový projekt Park Hloubětín, je ideální z mnoha ohledů. Kdysi tu totiž byla vesnice daleko za hradbami středověkého města. Okolo byl hluboký les a velký rybník. A přesto, že se časy změnily a druhdy samostatná vesnička se dávno stala součástí rušného velkoměsta, z prašných obchodních cest vznikly čtyřproudé silnice a s centrem je Hloubětín spojen pupeční […]

Poslat

Kontaktovat prodejce