Panorama Kyje IV cena od Cena od: 1.395.000,- Kč

Základní informace

 • Ulice: Sicherova
 • Městská část: Praha 9
 • Lokalita: Kyje
 • Plocha od : 27 - 101 m²
 • Dispozice: 1+kk - 4+kk

Popis nehnuteľnosti

Již čtvrtá etapa bytového areálu Panorama Kyje vyroste na prosluněných svazích stoupajících z pražské kotliny. Bude tvořena moderním šestipodlažním bytovým domem citlivě navazujícími na okolní vilovou a bytovou zástavbu. Blízkost přírody umožní novým obyvatelům pocítit, jaké to je probouzet se za zpěvu ptáků v těsném kontaktu s přírodou, a přitom na dosah velkoměsta. Díky krásnému výhledu na panorama Prahy máte celé město neustále jako na dlani.

Díky ustupujícím horním patrům disponují byty v posledních podlažích atraktivními střešními terasami, byty v přízemí naopak nabízejí tolik žádané předzahrádky. Z široké nabídky optimalizovaných a prakticky řešených dispozic bytů od 1+kk až po 4+kk si vybere opravdu každý.

O atraktivitě Kyjí jakožto lokality pro kvalitní rezidenční bydlení nejlépe svědčí úspěch všech tří předcházejících etap projektu Panorama Kyje. V době jejich dokončení totiž bylo všech 380 bytů beznadějně vyprodáno! Kyje vynikají zejména výbornou občanskou vybaveností i dostatkem rozlehlých ploch pokrytých zelení. V Praze dnes těžko najdete místo, které vás osloví krásnou přírodou a skvělou dopravní dostupností více, než právě Kyje.

Kontakt

bytypraha9.eu

Detail vložení :
Vložené : 17.47
ID nemovitosti : #50

Kontak prodejce

Mapa

Location :

Podobné nabídky
 • Panorama Kyje III Cena od: 2.064.600,- Kč

  Sicherova, Kyje, Praha 9,

  Rozloha : 30 - 114 (m²)

  Dispozice : 1+kk - 5+kk

  Třetí etapa projektu Panorama Kyje vyroste na prosluněných svazích stoupajících z pražské kotliny, jen pár metrů od dokončené první etapy sedmi viladomů. Bude tvořena dvěma čtyřpodlažními viladomy s výtahem citlivě navazujícími na okolní vilovou zástavbu…

 • Customer Care Jobs

  Canada, Londa, Karnataka, England,

  Rozloha : United State (m²)

  Dispozice : we

  Již čtvrtá etapa bytového areálu Panorama Kyje vyroste na prosluněných svazích stoupajících z pražské kotliny. Bude tvořena moderním šestipodlažním bytovým domem citlivě navazujícími na okolní vilovou a bytovou zástavbu. Blízkost přírody umožní novým obyvatelům pocítit, jaké to je probouzet se za zpěvu ptáků v těsném kontaktu s přírodou, a přitom na dosah velkoměsta. Díky krásnému výhledu na panorama Prahy máte celé město neustále jako na dlani. Díky ustupujícím horním patrům disponují byty v posledních podlažích atraktivními střešními terasami, byty v přízemí naopak nabízejí tolik žádané předzahrádky. Z široké nabídky optimalizovaných a prakticky řešených dispozic bytů od 1+kk až po 4+kk si vybere opravdu každý. O atraktivitě Kyjí jakožto lokality pro kvalitní rezidenční bydlení nejlépe svědčí úspěch všech tří předcházejících etap projektu Panorama Kyje. V době jejich dokončení totiž bylo všech 380 bytů beznadějně vyprodáno! Kyje vynikají zejména výbornou občanskou vybaveností i dostatkem rozlehlých ploch pokrytých zelení. V Praze dnes těžko najdete místo, které vás osloví krásnou přírodou a skvělou dopravní dostupností více, než právě Kyje.

Poslat

Kontaktovat prodejce