Panorama Kyje III cena od Cena od: 2.064.600,- Kč

Základní informace

 • Ulice: Sicherova
 • Městská část: Praha 9
 • Lokalita: Kyje
 • Plocha od : 30 - 114 m²
 • Dispozice: 1+kk - 5+kk

Popis nehnuteľnosti

Třetí etapa projektu Panorama Kyje vyroste na prosluněných svazích stoupajících z pražské kotliny, jen pár metrů od dokončené první etapy sedmi viladomů. Bude tvořena dvěma čtyřpodlažními viladomy s výtahem citlivě navazujícími na okolní vilovou zástavbu. Blízkost přírody umožní novým obyvatelům pocítit, jaké to je probouzet se za zpěvu ptáků v těsném kontaktu s přírodou, a přitom na dosah velkoměsta. Díky krásnému výhledu na panorama Prahy máte celé město neustále jako na dlani.

Díky ustupujícím horním patrům disponují byty v horních patrech atraktivními střešními terasami, byty v přízemí naopak nabízejí tolik žádané předzahrádky. Z široké nabídky optimalizovaných a prakticky řešených dispozic bytů od 1+kk až po 5+kk si vybere opravdu každý. Dostatek zeleně mezi domy i v jejich bezprostředním okolí určitě dokonale poslouží k procházkám i k aktivnímu trávení volného času.

Kyje se zejména v posledních letech staly vyhledávaným a žádaným místem pro nadstandardní bydlení. Není divu – unikátní lokalita dokonale splňuje všechny požadavky kladené na zdravé, čisté a přitom praktické moderní bydlení.

Doprava Autem: bytový areál „Panorama Kyje III“ bude situován severně od Chlumecké ulice vedoucí z Karlína směrem na Černý Most a Horní Počernice, přičemž cesta z centra trvá cca 10 – 15 min. Po této silnici se lze velmi dobře napojit na vnější městský okruh – Jižní spojku.

Kontakt

bytypraha9.eu

Detail vložení :
Vložené : 17.38
ID nemovitosti : #36

Kontak prodejce

Mapa

Location :

Podobné nabídky
 • Panorama Kyje IV Cena od: 1.395.000,- Kč

  Sicherova, Kyje, Praha 9,

  Rozloha : 27 - 101 (m²)

  Dispozice : 1+kk - 4+kk

  Již čtvrtá etapa bytového areálu Panorama Kyje vyroste na prosluněných svazích stoupajících z pražské kotliny. Bude tvořena moderním šestipodlažním bytovým domem citlivě navazujícími na okolní vilovou a bytovou zástavbu…

 • Customer Care Jobs

  Canada, Londa, Karnataka, England,

  Rozloha : United State (m²)

  Dispozice : we

  Třetí etapa projektu Panorama Kyje vyroste na prosluněných svazích stoupajících z pražské kotliny, jen pár metrů od dokončené první etapy sedmi viladomů. Bude tvořena dvěma čtyřpodlažními viladomy s výtahem citlivě navazujícími na okolní vilovou zástavbu. Blízkost přírody umožní novým obyvatelům pocítit, jaké to je probouzet se za zpěvu ptáků v těsném kontaktu s přírodou, a přitom na dosah velkoměsta. Díky krásnému výhledu na panorama Prahy máte celé město neustále jako na dlani. Díky ustupujícím horním patrům disponují byty v horních patrech atraktivními střešními terasami, byty v přízemí naopak nabízejí tolik žádané předzahrádky. Z široké nabídky optimalizovaných a prakticky řešených dispozic bytů od 1+kk až po 5+kk si vybere opravdu každý. Dostatek zeleně mezi domy i v jejich bezprostředním okolí určitě dokonale poslouží k procházkám i k aktivnímu trávení volného času. Kyje se zejména v posledních letech staly vyhledávaným a žádaným místem pro nadstandardní bydlení. Není divu – unikátní lokalita dokonale splňuje všechny požadavky kladené na zdravé, čisté a přitom praktické moderní bydlení. Doprava Autem: bytový areál „Panorama Kyje III“ bude situován severně od Chlumecké ulice vedoucí z Karlína směrem na Černý Most a Horní Počernice, přičemž cesta z centra trvá cca 10 – 15 min. Po této silnici se lze […]

Poslat

Kontaktovat prodejce