Nové Letňany cena od Cena od: 1.706.067,- Kč

Základní informace

 • Ulice: Beranových
 • Městská část: Praha 9
 • Lokalita: Letňany
 • Plocha od : 33 - 100 m²
 • Dispozice: 1+kk - 4+kk

Popis nehnuteľnosti

Developerský projekt Nové Letňany je velmi moderní rezidenční komplex nabízející šest luxusních novostaveb (celkový počet 720 nových bytů). Hlavním cílem projektu je vytvořit novostavbu s optimální občanskou vybaveností díky blízkosti k jednomu z největších obchodně zábavních center v České republice. Obchodní centrum Letňany poskytuje veškerý prostor pro nejnáročnější klientelu včetně rodin s dětmi. Na své si přijdou jak milovníci kultury (díky multikinům a restauracím), ale i sportovní nadšenci vzhledem k dispozici sportovního centra, fitness clubu, aquacentra nebo zimního stadionu. Lokalita disponuje veškerými institucemi jako je základní i střední i mateřská škola, pošta, zdravotnická zařízení všeho druhu, popřípadě veletržní areál. Součástí je také dětský park, kam je možné vzít děti na procházku. Kromě toho lokalita nabízí i rozsáhlé zázemí pro pěší, cyklisty, bruslaře a v zimních obdobích i běžkaře.

Mezi celkovým počtem 720 nových bytů lze nalézt byty 1+kk, 2+kk, 3+kk i 4+kk o celkové rozloze 33 až 100 metrů čtverečních. Byty jsou připraveny k nastěhování od prosince 2014. Možnost financování Vašeho bydlení lze na základě oboustranné dohody se společností vyvíjející developerský projekt vytvořit přímo na míru Vašim potřebám. U většiny bytů lze nalézt parkovací stání, které tak usnadňuje rychlé spojení od bytu, sklep a balkón nebo terasu, která především za teplých letních dní umožní příjemné trávení volného času. Většina bytů disponuje výhledem na okolní lesopark a centrální park, který svou polohou nabízí ideální variantu pro procházky popř. kondiční běh. Nákup bytu zahrnuje vysoký standard provedení, komfort a prodlouženou záruku na kvalitu Vašeho bydlení. Ve vzorkovně v sídle společnosti vyvíjející obytový komplex Nové Letňany je možné vybírat ze 40 typů velmi kvalitních koupelen. Na výběr je šest druhů plovoucích podlah, osm typů vnitřních dlažeb a tři druhy nadstandardních vnitřních dveří s obložkovými zárubněmi. Ohledně koupelen lze kromě 40 bezpříplatkových typů za pouze za drobný příplatek vybírat z dalších 180 typů nadstandardních koupelen, které mohou být do bytu nainstalovány. V nabídce jsou mimo jiné přípravy i rozestavené jednotky s možností vlastního výběru provedení interiéru.

Vedle bytů na Zličíně se jedná o nejprodávanější lokalitu v Praze. Nové byty se nachází v městské části Letňany, Praha 9. Novostavba se může pyšnit velmi dobrým spojením se zbytkem Prahy. Nové byty vznikají jen pár minut cesty autobusem od stanice Letňany linky C a Obchodního centra Letňany. V lokalitě novostavby je v současné době dokončován rozsáhlý lesopark, který nabídne další možnosti trávení volného času při dlouhých letních večerech. Většina bytů nabízí výhled na rozsáhlý centrální park. Nicméně asi největším pozitivem zůstává tato lokalita z hlediska občanského zázemí, možností kulturního i sportovního vyžití a celkové atraktivity Letňan, která je u novostavby Nové Letňany naprosto bezkonkurenční.

Kontakt

bytypraha9.eu

Detail vložení :
Vložené : 15.28
ID nemovitosti : #136

Kontak prodejce

Mapa

Location :

Podobné nabídky
 • Rezidence 2 Věže Cena od: 4.445.270,- Kč

  Třinecká, Letňany, Praha 9,

  Rozloha : 89 - 174 (m²)

  Dispozice : 3+kk, 5+kk

  Projekt Rezidence 2 VĚŽE je tvořen dvojicí moderních osmipodlažních bytových domů s celkem 14 byty. V každém patře obou z nich byl architekty navrhnut jeden byt, v posledních dvou patrech jsou pak byty mezonetové. Vchod do každého bytu…

 • 2 Barevné Letňany II.etapa Cena od: 1.482.096,- Kč

  Nepomuckých, Letňany, Praha 9,

  Rozloha : 29 - 128 (m²)

  Dispozice : 1+kk - 5+kk

  2Barevné Letňany II. etapa navazují na úspěšnou první etapu. Obě etapy vycházejí vstříc poptávce po ekologickém bydlení. Novostavby, které v současnosti v Letňanech vznikají, uspokojí všechny, kteří mají rádi kvalitní a pohodlné bydlení…

Poslat

Kontaktovat prodejce