Kejřův Park II cena od Cena od: 2.346.481,- Kč

Základní informace

 • Ulice: Nademlejnská
 • Městská část: Praha 9
 • Lokalita: Hloubětín
 • Plocha od : 37 - 100 m²
 • Dispozice: 1+kk - 4+kk

Popis nehnuteľnosti

Druhá a poslední etapa developerského projektu Kejřův Park navazuje na úspěšnou předchozí etapu. Novostavby obou etap se nachází v městské části Praha 9 v Hloubětíně. Výstavbu zaštiťuje developerská společnost Star Group Ltd. Projekt zahrnuje výstavbu jednoho rezidenčního domu a byl nominován na cenu v soutěži Best reality roku 2013. Novostavba je zasazena doprostřed přírodní krajiny a zájemcům nabízí 88 moderních bytů velikostních kategorií 1+kk až 4+kk. K bytům patří buď balkon, nebo předzahrádka. Součástí novostavby je podzemní parkování a sklepy. Parkovací místa a sklepy však nejsou zahrnuty v základní ceně bytů. V areálu Kejřův Park II se nachází dětské hřiště, cyklostezka, nový park s jezírky a dokonce 3D kino. Celý areál je oplocen a hlídán vlastní ostrahou. Další službu navíc představuje recepce fungující 24 hodin denně. Projekt by měl být dokončen na jaře roku 2014.

Novostavba Kejřův Park II. zahrnuje 88 nových bytů velikostních kategorií 1+kk až 4+kk o rozměrech 36 – 99 m2. Nové byty poskytují komfortní a bezpečné bydlení s vysokým zabezpečením. Ceny bytů se pohybují od 2 496 481 Kč do 6 038 280 Kč. Interiéry bytů jsou z přírodních materiálů. Vybavení nových bytů tvoří dýhované plovoucí podlahy, interiérové vnitřní dveře, bezpečnostní vnější dveře a kvalitní dřevěná Euro okna. Byty jsou řazeny do energetické třídy C.

Lokalita novostaveb poskytuje skvělou občanskou vybavenost i přírodu. V okolí resortu naleznete poštu, policii, mateřskou i základní školu, zdravotnická zařízení, obchody (Penny, Lidl, Billa), knihovnu, plavecký a sportovní areál Hloubětín, tenisovou halu a fotbalové hřiště. Do centra se dostanete ze zastávky Nademlejnská tramvají č. 25 k metru trasy B Hloubětín, nebo tramvají č. 8 k metru trasy C Palmovka, dále ze zastávky Kbelská, odkud jede autobus č. 110. Novostavba se nachází kousek od Hořejšího rybníku, okolo kterého vedou turistické stezky a cyklostezky. Sám areál Kejřův Park nabízí velké množství vyžití – dětské hřiště, cyklostezku, nový park s jezírky a dokonce 3D kino.

Více info o projektu…

Kontakt

bytypraha9.eu

Detail vložení :
Vložené : 16.17
ID nemovitosti : #67

Kontak prodejce

Mapa

Location :

Podobné nabídky
 • Customer Care Jobs

  Canada, Londa, Karnataka, England,

  Rozloha : United State (m²)

  Dispozice : we

  Druhá a poslední etapa developerského projektu Kejřův Park navazuje na úspěšnou předchozí etapu. Novostavby obou etap se nachází v městské části Praha 9 v Hloubětíně. Výstavbu zaštiťuje developerská společnost Star Group Ltd. Projekt zahrnuje výstavbu jednoho rezidenčního domu a byl nominován na cenu v soutěži Best reality roku 2013. Novostavba je zasazena doprostřed přírodní krajiny a zájemcům nabízí 88 moderních bytů velikostních kategorií 1+kk až 4+kk. K bytům patří buď balkon, nebo předzahrádka. Součástí novostavby je podzemní parkování a sklepy. Parkovací místa a sklepy však nejsou zahrnuty v základní ceně bytů. V areálu Kejřův Park II se nachází dětské hřiště, cyklostezka, nový park s jezírky a dokonce 3D kino. Celý areál je oplocen a hlídán vlastní ostrahou. Další službu navíc představuje recepce fungující 24 hodin denně. Projekt by měl být dokončen na jaře roku 2014. Novostavba Kejřův Park II. zahrnuje 88 nových bytů velikostních kategorií 1+kk až 4+kk o rozměrech 36 – 99 m2. Nové byty poskytují komfortní a bezpečné bydlení s vysokým zabezpečením. Ceny bytů se pohybují od 2 496 481 Kč do 6 038 280 Kč. Interiéry bytů jsou z přírodních materiálů. Vybavení nových bytů tvoří dýhované plovoucí podlahy, interiérové vnitřní dveře, bezpečnostní vnější dveře a kvalitní dřevěná […]

Poslat

Kontaktovat prodejce