Dolní Počernice cena od Cena od: 2.450.000,- Kč

Základní informace

  • Ulice: Za luhem
  • Městská část: Praha 9
  • Lokalita: Dolní Počernice
  • Plocha od : 48 - 103 m2 m²
  • Dispozice: 1+kk - 4+kk

Popis nehnuteľnosti

O projektu: Obytný komplex je možné považovat za moderní variantu novostavby, které splňuje vše to, co 21. století vyžaduje. Jedná se o první etapu výstavby nových bytů, které splňují kritéria nízkoenergetických standardů. Nízkoenergetické domy se nachází na severovýchodně od historického centra Dolních Počernic, tato lokalita je atraktivní jak pro svou vkusnou vilovou zástavbu, tak i pro citlivost k životnímu prostředí. Série nových bytů jsou navrženy přesně tak, aby představovaly maximální pohodlí, komfort a spokojený život.

Projekt je tvořen třemi dvojicemi nízkoenergetických bytových domů. Kdy není opomenuta ani možnost relaxace a odpočinku. Každý z vnitrobloku je obklopen zelení, což dotváří harmonický charakter novostavby. Developerský projekt tak nabízí celkem 54 moderních bytů, kdy dispozice jsou variovány od 1+kk až po 4+kk a velkou výhodou je pak to, že lze zasahovat do dispozic bytů. Novostavby jsou doplněny o podzemní garáže.

Nejvyšší přitažlivost pak budí především nízká energetická náročnost projektu. Domy jsou doplněny o okna s šestikomorovým rámem a trojsklem, dále pak mají zvýšenou dimenzi tepelných izolací obvodových konstrukcí. Developerský projekt Dolní Počernice nezatěžuje životní prostředí a šetří Vaše úspory.

Lokalita: Obec se již řadu let řadí mezi vyhledávané lokality a to jak pro svoji výbornou dopravní obslužnost tak i pro kompletní občanskou vybavenost. Developer Sekyra Group si je toho vědom a záměrně svůj projekt situoval zde. Dolní Počernice zasahují svojí polohou do Pražského městského okruhu a stanice metra je tak vzdálená deset minut jízdy autem či autobusem, v blízkosti pak najdete vlakovou stanici i zastávky MHD. V okolí narazíte na mateřské i základní školy a hustou síť veřejných služeb jako je policejní služebna, pošty, banky, restaurace, kavárny či nedaleké nákupní centrum Černý most, které je vyhledávané pro kulturní, relaxační, sportovní a obchodní vyžití. Pro milovníky sportu jsou v okolí cyklostezky a golfová hřiště- Golf Resort Black Bridge.

Byty: Padesát čtyři nových bytů bylo vystavěno z železobetonových monolitů, které kombinují další materiály jako je dřevo a vnitřní cihelné příčky. Dispozičně jsou navrženy tak, aby uspokojily každého zákazníka, tedy od 48m2 až po 103 m2. Cena se pak pohybuje od 2.450.000 Kč do 5.950.000 Kč. Součástí každé z novostavby jsou protipožární vstupní dveře, společná televizní anténa pro příjem pozemního, digitálního televizního vysílání, dále pak telefonní a datová zásuvka.

Historie: Počernice spadají pod městský obvod Praha 9, kdy první zmínka o obci se objevuje už v letech 1322-1323, součástí Prahy se obec stává až v roce 1974.

Kontakt

bytypraha9.eu

Detail vložení :
Vložené : 21.14
ID nemovitosti : #295

Kontak prodejce

Mapa

Location :

Poslat

Kontaktovat prodejce