Čakovický park cena od Cena od: 1.280.000,- Kč

Základní informace

 • Ulice: Bermanova
 • Městská část: Praha 9
 • Lokalita: Čakovice
 • Plocha od : 29 - 119 m²
 • Dispozice: 1+kk - 5+kk

Popis nehnuteľnosti

Nevěříte, že je možné bydlet na dosah od centra Prahy, na místě obklopeném zelení a přitom blízko potřebných obchodů a služeb? Navštivte Čakovický park, nechte se přesvědčit a nalezněte vysněný domov pro sebe i své děti.

Bytový dům FialkaBytový dům RůžeBytový dům Mateřídouška – vizualizace pohledu z parkuBytový dům Lilie – vizualizace pohledu z parkuDětské hřiště v Čakovickém parkuBytový dům KonvalinkaBytový dům FialkaBytový dům RůžeBytový dům Mateřídouška – vizualizace pohledu z parkuBytový dům Lilie – vizualizace pohledu z parku
Severně od centra Prahy leží bývalé městečko, nyní městská část Čakovice, spadající pod obvod Praha 9. Klidné sousedství zde nabízí pestrou škálu obchodů a občanských služeb. Díky zámku a přilehlému anglickému parku je z Čakovic mimořádně příjemné místo k životu.

Sedm menších bytových domů s kvalitní architekturou nabídne více než 270 komfortních bytů, které se svou polohou stanou téměř součástí historického parku. Čakovický park má skvělou občanskou vybavenost. Přímo u našeho projektu se nachází zastávky linek MHD a v blízkém okolí najdete vše, co potřebujeme k pohodlnému a aktivnímu životu.

Kontakt

bytypraha9.eu

Detail vložení :
Vložené : 11.11
ID nemovitosti : #128

Kontak prodejce

Mapa

Location :

Podobné nabídky
 • Rezidence Viva Cena od: 2.300.000,- Kč

  Rýnská, Čakovice, Praha 9,

  Rozloha : 54 - 100 (m²)

  Dispozice : 2+kk - 4+kk

  Projekt Rezidence Viva se svým charakterem přibližuje spíše architektonickému pojetí viladomů.Celý komplex sestává ze tří zděných dvojdomů, z nichž každý je čtyřpodlažní s ustupujícím posledním podlažím, které tak dalo vzniknout prostorným terasám…

 • Customer Care Jobs

  Canada, Londa, Karnataka, England,

  Rozloha : United State (m²)

  Dispozice : we

  Nevěříte, že je možné bydlet na dosah od centra Prahy, na místě obklopeném zelení a přitom blízko potřebných obchodů a služeb? Navštivte Čakovický park, nechte se přesvědčit a nalezněte vysněný domov pro sebe i své děti. Bytový dům FialkaBytový dům RůžeBytový dům Mateřídouška – vizualizace pohledu z parkuBytový dům Lilie – vizualizace pohledu z parkuDětské hřiště v Čakovickém parkuBytový dům KonvalinkaBytový dům FialkaBytový dům RůžeBytový dům Mateřídouška – vizualizace pohledu z parkuBytový dům Lilie – vizualizace pohledu z parku Severně od centra Prahy leží bývalé městečko, nyní městská část Čakovice, spadající pod obvod Praha 9. Klidné sousedství zde nabízí pestrou škálu obchodů a občanských služeb. Díky zámku a přilehlému anglickému parku je z Čakovic mimořádně příjemné místo k životu. Sedm menších bytových domů s kvalitní architekturou nabídne více než 270 komfortních bytů, které se svou polohou stanou téměř součástí historického parku. Čakovický park má skvělou občanskou vybavenost. Přímo u našeho projektu se nachází zastávky linek MHD a v blízkém okolí najdete vše, co potřebujeme k pohodlnému a aktivnímu životu.

Poslat

Kontaktovat prodejce