Byty Sedmikráska cena od Cena od: 2.707.846,- Kč

Základní informace

 • Ulice: Kurta Konráda
 • Městská část: Praha 9
 • Lokalita: Balabenka
 • Plocha od : 36 - 147 m²
 • Dispozice: 1+kk - 4+kk

Popis nehnuteľnosti

Developerský projekt Sedmikráska se v nachází na Praze 9 části Balabenka. Jedná se o projekt, který je realizován v blízkosti přírody přestavované přilehlým parkem a zároveň pár minut od velkoměsta. Realizaci projektu zajišťuje developerská společnost Daramis Group. Projekt Sedmikráska je tvořen jedním bytovým domem a nabízí 155 nových bytů velikostních kategorií 1+kk až 4+kk. Vnější podoba rezidence odpovídá okolí a přilehlému parku. Fasáda budovy bude tvořena převážně z barev typických pro květy sedmikrásky – bílá a žlutá. Cílem novostavby je poskytnout komfortní bydlení s nadstandardní výbavou. Součástí areálu je taktéž rozlehlý park o výměře 1500 m2, který by měl být do budoucna rozšířen až na 4000 m2. V rámci projektu budou také realizovány komerční prostory určené pro prezentaci vaší firmy. Majitelé nových bytů budou mít k dispozici garážová stání a sklepní prostory. Parkovací místa v garáži a sklepy však nejsou zahrnuty v základní ceně bytu. Dokončení výstavby je plánováno na jaro roku 2014.

Nový rezidenční dům, developerský projekt Sedmikráska zájemcům nabízí 155 nových bytů velikostních kategorií 1+kk až 4+kk o výměře 39,4 m2 – 169,4 m2. Ceny bytů se pohybují v rozmezí od 2.707.846 Kč do 5.361.389 Kč. Součástí většiny bytů jsou balkony. Byty se řadí do energetické skupiny C. Bytové jednotky jsou k odkoupení již nyní.

Novostavba Sedmikráska se nachází na ulici Kurta Konráda, mezi ulicemi Ocelářská a Drahobejlova v Praze 9, v oblasti plné přírody. Na procházku či na kolo můžete vyrazit po stezce kolem říčky Rokytky. Taktéž občanská vybavenost je v lokalitě na vysoké úrovni. V okolí naleznete obchody, úřady, zdravotnické zařízení a Polikliniku Vysočany, banky, školy (např. Základní škola Špitálka vzdálená 3 zastávky tramvají), sportoviště, Galerii Fénix a Galerii Harfa. Za zábavou, sportem či kulturou můžete vyrazit do nedaleké O2 arény. V místě novostavby Sedmikráska je dobrá dostupnost metrem trasy B do centra Prahy. Sedmikráska se nachází přímo u stanice metra Českomoravská. Tramvaje jezdí na ulici Sokolovská a Českomoravská a dále jedou na Palmovku přes Florenc až do centra Prahy a z druhého směru na Vysočanskou a Černý Most.

Kontakt

bytypraha9.eu

Detail vložení :
Vložené : 16.26
ID nemovitosti : #80

Kontak prodejce

Mapa

Location :

Podobné nabídky
 • Customer Care Jobs

  Canada, Londa, Karnataka, England,

  Rozloha : United State (m²)

  Dispozice : we

  Developerský projekt Sedmikráska se v nachází na Praze 9 části Balabenka. Jedná se o projekt, který je realizován v blízkosti přírody přestavované přilehlým parkem a zároveň pár minut od velkoměsta. Realizaci projektu zajišťuje developerská společnost Daramis Group. Projekt Sedmikráska je tvořen jedním bytovým domem a nabízí 155 nových bytů velikostních kategorií 1+kk až 4+kk. Vnější podoba rezidence odpovídá okolí a přilehlému parku. Fasáda budovy bude tvořena převážně z barev typických pro květy sedmikrásky – bílá a žlutá. Cílem novostavby je poskytnout komfortní bydlení s nadstandardní výbavou. Součástí areálu je taktéž rozlehlý park o výměře 1500 m2, který by měl být do budoucna rozšířen až na 4000 m2. V rámci projektu budou také realizovány komerční prostory určené pro prezentaci vaší firmy. Majitelé nových bytů budou mít k dispozici garážová stání a sklepní prostory. Parkovací místa v garáži a sklepy však nejsou zahrnuty v základní ceně bytu. Dokončení výstavby je plánováno na jaro roku 2014. Nový rezidenční dům, developerský projekt Sedmikráska zájemcům nabízí 155 nových bytů velikostních kategorií 1+kk až 4+kk o výměře 39,4 m2 – 169,4 m2. Ceny bytů se pohybují v rozmezí od 2.707.846 Kč do 5.361.389 Kč. Součástí většiny bytů jsou balkony. Byty se řadí do energetické skupiny C. […]

Poslat

Kontaktovat prodejce