2Barevné Letňany III. etapa cena od Cena od: 1.443.394,- Kč

Základní informace

 • Ulice: Beranových
 • Městská část: Praha 9
 • Lokalita: Letňany
 • Plocha od : 27 - 128 m²
 • Dispozice: 1+kk - 5+kk

Popis nehnuteľnosti

O projektu: V třetí etapě developerského projektu 2Barevné Letňany, která navazuje na etapu první a druhou, jsou plánovány 4 novostavby po 23 a 24 bytech, celkem tedy 94 bytů. Nové byty budou vycházet vstříc poptávce aktivních lidí, kteří se zaměřují na podmínky ekologického bydlení.

Projekt 2Barevné Letňany III. Etapa má za úkol uspokojit požadavky kvalitního a pohodlného bydlení a zároveň myslet na budoucnost a životní prostředí. Tento bod je splňován díky speciálnímu zabudovanému systému, který šetří energii a náklady, dále zelenou zónou a blízkým Letňanským lesoparkem. Vysoký standard bydlení, které vznikne díky tomuto developerskému projektu, je určen právě propojením nízkoenergetického charakteru staveb díky užití kvalitních materiálů a vestavěného systému vzduchotechniky.

Kombinace vyzdění novostaveb z kvalitních pálených cihel a použití kvalitních plastových oken minimalizuje tepelné ztráty a šetří energii na vytápění. Jednou za několikrát zmíněných specialit projektu 2Barevné Letňany III. Etapa je vestavěný systém vzduchotechniky s výkonnými rekuperačními jednotkami, které zajišťují rovnoměrné větrání bytů, vyšší kvalitu vzduchu a také rovnoměrné vytápění prostor. Rekuperace je založena na využití tepla z odváděného vzduchu k ohřevu čerstvého vzduchu z exteriéru, zajišťuje tak nezanedbatelnou tepelnou úsporu.

U II. etapy projektu jsou vzduchotechnické jednotky rozšířené o možnost dochlazování přiváděného vzduchu v létě, což je zdravější systém dochlazování než používání například klimatizace.

III. etapa je výběrem toho nejlepšího z I. a II. etapy a pokračuje v modulovém bydlení. Princip modulového bydlení, které budou novostavby projektu 2Barevné Letňany poskytovat, je založen na možnosti zakoupit byty zvlášť a později je pomocí jednoduchých úprav spojit. Možné je také byty rovnou spojit a jednoduchými úpravami se dle potřeby vytvoří dva samostatné byty. Výhodou tohoto řešení je přizpůsobování bytového řešení aktuální potřebě majitele, tedy i možné finanční příjmy v případě, že se majitel rozhodne využívat dočasně jen jeden byt a druhý pronajímat.

Developerský projekt 2Barevné Letňany je ideálním projektem pro všechny, kdo žijí aktivně a záleží jim na kvalitě jejich bydlení. Na své si přijdou rodiny s dětmi, které ocení specialitu projektu – ohrazenou zelenou zónu, ve které si mohou hrát děti v bezpečné vzdálenosti od ulice.

Lokalita: Novostavby projektu 2Barevné Letňany se nachází v bezprostředním sousedství lesoparku s maximálním sportovním využitím. Z druhé strany se ihned vedle objektu A nachází autobusová zastávka MHD, ze které je možné se dostat k metru za 4 minuty. Do centra Prahy se dostanete za dvacet minut. Dále se v nejbližším okruhu nachází 5x mateřská nebo základní škola, 5x restaurace a food court v OC Letňany, Tesco Letňany, Penny market a několik „večerek“, v neposlední řadě bazén, zimní stadion, sport centrum, squash, tělocvična a 2x lékárna a zdravotní středisko.

Více info o projektu

Kontakt

bytypraha9.eu

Detail vložení :
Vložené : 15.27
ID nemovitosti : #103

Kontak prodejce

Mapa

Location :

Podobné nabídky
 • Rezidence 2 Věže Cena od: 4.445.270,- Kč

  Třinecká, Letňany, Praha 9,

  Rozloha : 89 - 174 (m²)

  Dispozice : 3+kk, 5+kk

  Projekt Rezidence 2 VĚŽE je tvořen dvojicí moderních osmipodlažních bytových domů s celkem 14 byty. V každém patře obou z nich byl architekty navrhnut jeden byt, v posledních dvou patrech jsou pak byty mezonetové. Vchod do každého bytu…

 • 2 Barevné Letňany II.etapa Cena od: 1.482.096,- Kč

  Nepomuckých, Letňany, Praha 9,

  Rozloha : 29 - 128 (m²)

  Dispozice : 1+kk - 5+kk

  2Barevné Letňany II. etapa navazují na úspěšnou první etapu. Obě etapy vycházejí vstříc poptávce po ekologickém bydlení. Novostavby, které v současnosti v Letňanech vznikají, uspokojí všechny, kteří mají rádi kvalitní a pohodlné bydlení…

Poslat

Kontaktovat prodejce