2 Barevné Letňany II.etapa cena od Cena od: 1.482.096,- Kč

Základní informace

 • Ulice: Nepomuckých
 • Městská část: Praha 9
 • Lokalita: Letňany
 • Plocha od : 29 - 128 m²
 • Dispozice: 1+kk - 5+kk

Popis nehnuteľnosti

2Barevné Letňany II. etapa navazují na úspěšnou první etapu. Obě etapy vycházejí vstříc poptávce po ekologickém bydlení. Novostavby, které v současnosti v Letňanech vznikají, uspokojí všechny, kteří mají rádi kvalitní a pohodlné bydlení, a zároveň myslí na budoucnost a prostředí, ve kterém žijeme.
II. etapa je reprezentována celkem 2 domy, po 24 bytech. Domy jsou koncipovány jako nízkoenergetické stavby ve vysokém standardu bydlení a s výraznou finanční úsporou. Při výstavbě bytového projektu v Letňanech jsme se zaměřili na moderní technologie a trendy v bydlení. Vedle kvalitního vyzdění z pálených cihel, které je typické pro všechny naše stavby, používáme při stavbě kvalitní plastová okna s trojskly, která výrazně snižují tepelné ztráty a šetří tak energii na vytápění bytů.

Projekt 2Barevné Letňany vyrůstá přímo v Letňanech, jak již název projektu napovídá. Letňanská lokalita se stává stále více vyhledávaným místem k bydlení. Svědčí o tom i statistiky o prodeji nových bytů v Praze, které řadí Letňany na první místo mezi městskými částmi.
2Barevné Letňany leží poblíž centra starých Letňan a na starou zástavbu bezprostředně navazují, budou ji mít doslova přes ulici, která vznikne v rámci projektu. Ponese jméno Nepomuckých podle starobylého letňanského rodu, jehož příslušníci zastávali funkci letňanského rychtáře v různých obdobích od 18. až do 20. století.

Kontakt

bytypraha9.eu

Detail vložení :
Vložené : 11.23
ID nemovitosti : #152

Kontak prodejce

Mapa

Location :

Podobné nabídky
 • Rezidence 2 Věže Cena od: 4.445.270,- Kč

  Třinecká, Letňany, Praha 9,

  Rozloha : 89 - 174 (m²)

  Dispozice : 3+kk, 5+kk

  Projekt Rezidence 2 VĚŽE je tvořen dvojicí moderních osmipodlažních bytových domů s celkem 14 byty. V každém patře obou z nich byl architekty navrhnut jeden byt, v posledních dvou patrech jsou pak byty mezonetové. Vchod do každého bytu…

Poslat

Kontaktovat prodejce