Vysočany

 • Customer Care Jobs

  Canada, Londa, Karnataka, England,

  Rozloha : United State (m²)

  Dispozice : we

  Enter description for your listfratres is an online job search engine that helps you to get in touch with millions of job opportunity around the United State. sign up with fratres to join United ing. https://us.fratres.net/jobs/customer-services

 • Harfa Park V Cena od: 3.868.876,- Kč

  Pod Harfou, Vysočany, Praha 9,

  Rozloha : 38 - 119 (m²)

  Dispozice : 1+kk - 4+kk

  I. etapa byla dokončena na jaře 2007 a nabídla téměř 700 bytových jednotek, II. etapa na podzim roku 2007 přinesla 391 bytů. Na konci roku 2008 byla zkolaudována III. etapa tohoto úspěšného projektu, která kromě 393 bytových jednotek…

 • Vivus Aréna Cena od: 3.143.313,- Kč

  Kurta Konráda, Vysočany, Praha 9,

  Rozloha : 57 - 125 (m²)

  Dispozice : 1+kk - 4+kk

  Jednoduchá koncepce domu vychází z podmínek na zastavované parcele – bytový dům uzavírá stávající vnitroblok a poloha domu podél ulice Kurta Konráda umožnila orientovat většinu bytů východním a západním směrem…

 • Rezidence Drahobejlova Cena od: 2.225.100,- Kč

  Drahobejlova, Vysočany, Praha 9,

  Rozloha : 39 - 140 (m²)

  Dispozice : 2+kk - 4+kk

  Drahobejlova je určena příznivcům designového bydlení ve městě. Nabízí byty v architektonicky zajímavém domě, který je umístěn v klasické blokové zástavbě živého městského prostředí. Přitom se jedná o klidnější oblast mimo hlavní silniční…

Kam jít:
V minulosti byly Vysočany hlavně průmyslovou oblastí, ale díky mnoha revitalizacím tak dostala tato oblast nový vzhled. Je možné navštívit mnoho přírodních míst, projít se kolem protékající říčky Rokytky, nebo navštívit také místní obchodní centra, divadla a galerie. Rozhodně nadšeni budou i rodiny s dětmi, které zde taktéž najdou bohaté možnosti zábavy. A proto jsou Vysočany v posledních letech oblíbeným místem pro život.

Kde nakupovat?
Tím hlavním centrem z hlediska nákupů je zaručeně Galerie Fénix. Zde jsou k dispozici desítky obchodů nejenom s módou, ale také množstvím dalšího zboží. Mimo to je v rámci daného komplexu také supermarket Billa. Vše je v těsné blízkosti metra Vysočanská, a tak je toto nákupní středisko nejčastějším cílem nakupujících. Stejně tak lze ale nakoupit v menších obchůdcích, nebo potravinových domech, jako je Norma, nebo také supermarket Albert. Druhým nákupním centrem ve Vysočanech je poté také galerie Harfa, která se taktéž pyšní vysokou koncentrací celé řady nákupních možností. Nutno dodat, že se nachází na samotném okraji pražské části.

Kde relaxovat?
Celá lokalita aktuálně nadchne svou zelení, což přímo vybízí k různým procházkám. Relaxovat lze ale také v místní O2 Areně, která patří mezi největší u nás, a kromě sportovních klání lze zajít třeba na zajímavé koncerty, nebo i představení nejenom na ledě. Kromě ní je možno navštívit třeba známou Galerii 9, Divadlo Gong, popřípadě i Divadlo AHA! To vše doplňuje také sportovní hřiště nejenom pro všechny milovníky fotbalu. Odpočinout si ale lze i v kavárnách, a to třeba ve zmíněných obchodních centrech. Velkou novinkou, kterou ocení rodiny s dětmi, je Dinopark, který byl otevřen právě u zmiňované Galerie Harfa.

Kde se najíst?
Samotné Vysočany jsou doslova protkány mnoha restauracemi. Řada z nich, hlavně fastfoodů, lze najít ve zmíněných obchodních centrech, a tak přijde vhod třeba kavárna Creperie, neboi restaurant Benada. Ten je doplněn i o několik dalších kaváren a restaurací. Milovníci hamburgerů mohou poté navštívit podnik Burger King, a milovníci kuřecího zase KFC. Stejně tak lze v lokalitě najít i italskou restauraci Triangolo, nebo řadu restaurací s typicky českou a domácí kuchyní. Tím tak Vysočany jasně oslní i náročnějšího strávníka, který si na dobré jídlo potrpí.

Noční cesty městem
Pro noční toulky městem může být výchozím bodem třeba oblíbená Vinárna u Šebestiána, odkud lze pokračovat přes několik místních barů, nebo metrem vyrazit do centra. Stejně tak přijde vhod třeba i hudební vinárna, nebo také Motoráj club, pro všechny milovníky drsnější zábavy a motorek.

Kulturní památky
Na své se ve Vysočanech rozhodně přijdou i milovníci zajímavých historických míst. Co se doslova nabízí k návštěvě, to je kostel sv. Apolináře, nebo také rokokový Oltářík, z 18. století. Mimo těchto míst lze ale navštívit také vyhledávaný dům řádu Dominikánského. V tomto ohledu dokážou tedy Vysočany také splnit požadavky téměř všech návštěvníků.

Poslat

Kontaktovat prodejce