Střížkov

 • Customer Care Jobs

  Canada, Londa, Karnataka, England,

  Rozloha : United State (m²)

  Dispozice : we

  Enter description for your listfratres is an online job search engine that helps you to get in touch with millions of job opportunity around the United State. sign up with fratres to join United ing. https://us.fratres.net/jobs/customer-services

 • Prosek Park V Cena od: 2.328.914,- Kč

  Lovosická, Střížkov, Praha 9,

  Rozloha : 26 - 119 (m²)

  Dispozice : 1+kk - 4+kk

  V listopadu 2009 byl zahájen prodej etapy Prosek Park I, která je již dokončena a vyprodána. Celkový počet bytů v této etapě je 138. K dispozici jsou byty 1+kk o rozloze 48 m2 až po prostornější 3+kk o velikosti 98 m2. Další etapa bytů osobním vlastnictví …

 • Prosek Park IV Cena od: 1.560.935,- Kč

  Lovosická, Střížkov, Praha 9,

  Rozloha : 26 - 103 m2 (m²)

  Dispozice : 1+kk - 3+kk

  Nabídka nových družstevních bytů v novostavbě Prosek Park IV se rozrostla v květnu roku 2012, kdy byl zahájen prodej 2.etapy developerského projektu Prosek Park. Novostavba Prosek Park IV nabízí osmdesát osm nových bytů…

Kam jít?
Mluvíme-li o lokalitě Střížkov, máme na mysli pražskou část na okraji hlavního města. Přestože tuto část tvoří několik sídlišť, nabídne široké možnosti nákupů, kino, ale také možnost navštívit rozsáhlý park, nebo také několik restaurací. Obecně je ale Střížkov považován za menší lokalitu v Praze, vhodnou pro bydlení. Mezi aktuální projekty na Střížkově patří Polyfunkční bytový dům Střížkov, Art Rezidence Střížkov, Bytové družstvo Habr, U gymplu, Prosek Park.

Kde nakupovat?
Kromě několika drobných obchodů, tedy hlavně těmi s potravinami a základním zbožím, nenabídne Střížkov žádná velká nákupní centra. Přesto je však velmi blízko to v Letňanech, které již dokáže plně uspokojit požadavky každého. Zde se nachází nejenom několik set různých obchodů, ale také velký hypermarket Tesco. Vydat se lze ale i směrem druhým, kde je tím největším supermarket Albert. Kromě toho je ale v samotné lokalitě Střížkova také Penny Market.

Kde relaxovat?
Ani z hlediska celkové relaxace toho Střížkov jako takový nenabídne tolik. Přesto je však v jeho dosahu třeba vyhledávaný Ďáblický hřbitov, která zaujme hlavně širokým množstvím zeleně. Z hlediska sportovních aktivit je možné ale navštívit také nedaleký Beachclub, nebo tenisovou školu. Dále je poblíž této lokality také Multikino Ládví. Ze Střížkova ale můžeme opět vyrazit do OC Letňany, a to do Palace Cinemas. Poměrně dobře dostupné je také koupaliště, které se nachází v sousedících Kobylisech. Přímo ve Střížkově láká plavce místní krytý bazén.

Kde se najíst?
Velmi oblíbeným místem nejenom místních je určitě Pivnice na konečné, se základní nabídkou různých chuťovek k pivu. Další možností, kde se najíst, je i restaurace Mynos. Dále je to potom restaurace U Přemyslovny, nebo restaurace nesoucí název San Marco, která taktéž poskytne těm, kteří ve Střížkově bydlí, možnost ukojit svou touhu po kvalitním jídle. To nabídne ale také restaurace Gusto Giusto, nebo PP club.

Noční cesty městem
Pro start, ale i cíl nočních toulek je jako stvořená nejenom již zmíněná pivnice s velmi dobrým točeným pivem, ale také přijde vhod Sport bar U Chuďase. V případě zájmu o větší zábavu je třeba zamířit do zmiňovaných okolních částí, jako je Prosek, Letňany nebo Kobylisy.

Kulturní památky
Kromě zmíněných přírodních krás nabídne milovníkům kulturních zajímavostí tato lokalita, tedy Střížkov, pouze Svatojánský poplužný dvůr, nebo rozsáhlý hřbitov.

Developerské projekty Střížkov, Nové Byty a Novostavby Střížkov

Prosek Park Vll
Další z mimořádně úspěšných developerských projektů společnosti FINEST CZ a.s., se nachází v ulici Zakšínská ve Střížkově obvod Praha 9. Tato rezidenční oblast s pořadovým číslem sedm následuje po předchozích šesti etapách. Novostavba nabízí k bydlení 100 nových bytů v tom nejmodernějším provedení, které byly dány k dispozici na jaře 2015. Jedná se o jeden dům, kde se kladl velký důraz na vybudování poklidného bydlení s centrem na dosah ruky. Dopravní i občanská vybavenost je zde na vysoké úrovni. V blízkém okolí jsou k dispozici jesle, mateřské a základní školy i instituce pro vyšší vzdělání. Nechybí tu banky, restaurace, obchody anebo pošta.

Prosek Park Vl
Novostavbu tvoří jeden rezidenční dům, nacházející se v ulici Zakšínská ve Střížkově-Praha 9. V něm bude od září 2016 k dispozici celkem 92 nových bytů, s moderními trendy a nadčasovou architekturou. Jedná se o družstevní byty, takže jejich pořízení je pro mladé rodiny výhodnější. Jedná se o developerský projekt společnosti FINEP, který je zároveň i jejich jediným prodejcem. Nové bydlení nabízí velmi dobrou dopravní dostupnost a vynikající občanskou vybavenost. Mimo jiné jsou v těsné blízkosti mateřské a základní školy, gymnázium či střední průmyslová škola. Kulturní vyžití zajišťuje divadlo Pohádka či galerie Ululé.

Prosek Park lV
Na jaře roku 2015 byl v ulici Lovosická ve Střížkově na Praze 9, ukončen developerský projekt společnosti FINEP CZ a.s. Jedná se o moderní, družstevní bydlení v jednom rezidenčním domě o dispozici 88 nových bytů o různých velikostech. V místě novostavby je veškerá občanská vybavenost a dopravní dostupnost. V těsné blízkosti se nachází školka, školy a instituce pro vyšší vzdělání, moderní klinika s lékařskou pohotovostí, kavárny i restaurace, pošta, nákupní středisko a veterinární stanice. Nejen pro sportovně založené rodiny je nedaleko Park přátelství, určený pro aktivní odpočinek a relaxaci.

Prosek Park V
Na předchozí úspěšné etapy výstavby navazuje developerský projekt společnosti FINEP CZ a.s. Tento moderní bytový dům, je citlivě zasazen do atraktivní lokality Střížkova na Praze 9 a v jeho prostorách se nachází 104 nových bytů, které budou volné k nastěhování v létě 2015. Na ulici Lovosická tak vyrostla luxusní novostavba, splňující všechna kritéria klidného a kvalitního bydlení. Lokalita je vzdálená od hluku a shonu a přesto s dobrou dopravní dostupností. Občanskou vybavenost zde zastupují mateřské a základní školy, gymnázium a průmyslová škola, poliklinika, obchody, restaurace a další služby. To vše dokresluje příjemná zeleň a zóny klidu, vybízející k aktivnímu řivotu.

Rezidence Desenská
Zajímavá lokalita s veškerou občanskou vybaveností včetně luxusního bydlení, to je rezidence Desenská, na stejnojmenné ulici na Praze Střížkov. Tento developerský projekt pochází ze stavební dílny společnosti Lekvi & Partners, která tak nabídla šest luxusních nových bytů a to od března 2015. Novostavba byla plánovaná především pro mladé lidi. Nejbližší okolí zabezpečuje veškerou občanskou vybavenost i dostatek příležitostí pro aktivní trávení volného času. Pro rodiny s dětmi jsou k dispozici jesle, školky a školy, nechybí lékařská pohotovost, pošta, knihovna a banky.

Viladům U Proseckých Skal
Tato luxusní novostavba, která nabízí již od dubna 2015 celkem 16 nových bytů, se nachází v městské části Střížkov (Praha 9). Nachází se v poklidné lokalitě v ulici Nad Kundratkou v zástavbě rodinných domů s výhledem na Prahu. Jedná se o developerský projekt společnosti Professionals s.r.o. a přímo u něj se nachází Prosecké skály, podle nichž dostala rezidence své jméno. Luxusní a pohodlné bydlení doplňuje vynikající občanská vybavenost a dopravní dostupnost. V docházkové vzdálenosti jsou mateřské a základní školy, gymnázium, střední škola výpočetní techniky. Kulturní vyžití zajistí divadlo nebo blízká galerie.

Vila Violetta
V ulici Desenská byl v březnu 2015 ukončen developerský projekt společnosti Dixor Real Estate s.r.o. Novostavba je situovaná do lokality se zvýšeným výskytem zeleně na Praze 9 ve Střížkově. Rezidenční komplex nabízí celkem 6 nových bytů o různých velikostech. Pohodlné bydlení zajišťuje i vynikající dopravní dostupnost a občanská vybavenost. V bezprostřední blízkosti jsou jesle, mateřské i základní školy, gymnázium či střední průmyslová škola. Nechybí zde ani pošta, moderní poliklinika, pošta, obchodní centra, banky a celá síť malých obchůdků a restaurací. Na své si přijdou i sportovně založení jedinci, kteří mohou využít nedaleké bobové dráhy na Proseku, dráhy pro bruslaře nebo Park Přátelství.

U gymplu
Developerský projekt společnosti DEVELOP invest a.s. se nachází na pomezí dvou městských částí Prahy 9 Střížkova a Proseka, konkrétně na ulici Na pokraji. Své jméno dostal podle sousedícího gymnázia. Komplex se skládá ze čtyř novostaveb, v nichž je 80 nových bytů. Ačkoli stojí domy samostatně, jsou propojeny společnou podzemní částí, díky které tvoří novostavby jeden celek. Developer počítal i s výstavbou nebytových prostor pro komerční účely, jako jsou např. fitness, kavárna, kosmetický salon a další. Ty jsou situovány v přízemních prostorách domů. Lokalita se pyšní vynikající dopravní dostupností a občanskou vybaveností.

Polyfunkční bytový dům Střížkov
Developerský projekt se nachází v územní části Prahy 8 a 9 v lokalitě Střížkov. Celý bytový komplex se skládá z pěti sekcí a nabízí již v červenci 2015 celkem 150 nových bytů připravených k nastěhování. V přízemí novostavby vznikne několik komerčních jednotek určených pro kanceláře, zdravotnické zařízení apod. Dispozice bytů na Střelniční ulici jsou zajímavě řešeny. Je zde kladen hlavně důraz na luxus a komfort moderního bydlení. Součástí projektu je i realizace prostor pro relaxaci a dětského hřiště. Perfektní občanskou vybavenost zastupuje např. mateřská, základní a střední škola, zdravotnická zařízení, supermarkety a sportovní areál.

Art Rezidence Střížkov
Architektonicky originální novostavba s 63 novými byty k nastěhování ihned, se nachází na ulici Teplická v části Střížkov na Praze 9. Developerský projekt představuje 13ti průběžně a oboustranně ustupující nadzemní podlaží. V jednotlivých podlažích, z nichž ani jedno není stejné, jsou byty různých velikostí, netypické, nadstandardně vybavené s výhledem na Prahu. Přímo naproti rezidenci je park, v těsné blízkosti se nachází velká nákupní centra. Nechybí zde školy a školky, restaurace a další, nezbytné služby. I dopravní dostupnost je díky blízké stanici metra a autobusů na vysoké úrovni.

Bytové družstvo Habr
Tento developerský projekt, společnosti FINEP CZ a.s., skládající se z dvou bytových domů, byl ukončen v létě 2013 a dal tak k dispozici 62 nových bytů. Lokalita, nacházející se na prestižní adrese Praha 9 Střížkov, je obklopena zelení, jež přímo vybízí k relaxaci a odpočinku. Novostavba na ulici Lovosická nabízí kvalitní a klidné bydlení s výbornou dopravní dostupností a občanskou vybaveností. Pro aktivní odpočinek je v okolí komplexu řada hřišť a parků s lavičkami, nechybí zde ani plavecký bazén, tenisové kurty, cyklostezky či jízdárna.

Poslat

Kontaktovat prodejce