Prosek

  • Customer Care Jobs

    Canada, Londa, Karnataka, England,

    Rozloha : United State (m²)

    Dispozice : we

    Enter description for your listfratres is an online job search engine that helps you to get in touch with millions of job opportunity around the United State. sign up with fratres to join United ing. https://us.fratres.net/jobs/customer-services

Developerské projekty Prosek, Novostavby a Nové Byty Prosek:

Prosek Park V
Nové byty na ulici Lovosická v městské části Prosek-Praha 9, nabízí společnost FINEP cz, a.s. v rámci svého developerského projektu Prosek Park V. Jedná se o moderní bytový dům s kapacitou 104 bytů, umožňující nastěhování v létě 2015. Novostavba nabízí nejen krásný výhled na Prahu, ale i klidné a komfortní bydlení nedaleko centra. Výborná dopravní obslužnost a veškerá občanská vybavenost dotváří atraktivnost novostavby. V blízkosti se nachází mateřská školka, dvě základní školy, gymnázium a průmyslová škola, dále je zde jedna z největších pražských poliklinik, Okolní zeleň je určená k odpočinku, stejně jako Sportcentrum.

U gymplu
Na pomezí dvou městských částí Prahy 9 Střížkova a Proseka v ulici Na pokraji, se nachází developerský projekt společnosti Develop invest, a.s., U gymplu. Ten dostal název podle sousedícího gymnázia. 4 novostavby jsou propojeny podzemní částí, díky které novostavby tvoří jeden celek. Obytný komplex tvoří 80 nových bytů a několik nebytových prostor, jež jsou situovány v přízemí jednotlivých objektů. V nich se plánuje zbudování fitness, kavárny, kosmetického salonu a dalších, Lokalita se pyšní skvělou dopravní dostupností i občanská vybavenost je na vysoké úrovni. Kromě školek a škol se zde nachází i obchody, zdravotnická zařízení a další potřebné služby.

Rezidence U proseckého kostela
Developerský projekt společnosti OPUS Group Praha, nabízí klidné bydlení na ulici Na Proseku v městské části Starý Prosek na Praze 9. Novostavba se nachází ve staré zástavbě rodinných domů a k okamžitému nastěhování nabízí 35 nových bytů a mezonetů. Součástí všech bytových jednotek jsou balkony, terasy anebo i předzahrádky. Oblast se pyšní klidným prostředím, vynikající dopravní dostupností a perfektní občanskou vybaveností., k níž se řadí škola, školka, nákupní centrum, hřiště i poliklinika. Pro oddych a relaxaci je určen Park přátelství anebo blízké prosecké skály.

Poslat

Kontaktovat prodejce