Letňany

 • Rezidence Veselská

  Veselská, Letňany, Praha 9,

  Rozloha : - (m²)

  Dispozice : 1+kk - 4+kk

  Rezidence Veselská III sídlí v ulici Beranových, kterou naleznete v pražských Letňanech, tedy v městské části Praha 18, která je součástí obvodu Praha 9. Rezidence Veselská se může pochlubit velmi dobrou dopravní dostupností do centra města i kvalitní občanskou vybaveností. Obyvatelé zde najdou veškeré potřebné služby a zařízení, včetně mateřských a základních škol, lékařských ordinací, obchodů nebo restaurací. Rezidence Veselská I, která vznikla v první etapě výstavby, disponuje vlastní mateřskou školou umístěnou v prvním podlaží objektu. Dále je k dispozici Základní a mateřská škola Rychnovská (850 m), Základní a mateřská škola Fryčovická (1 km) nebo Základní a mateřská škola Tupolevova (1,5 km). V docházkové vzdálenosti od objektu leží také alternativní předškolní zařízení Klub Montessori (850 m) a Klub Slunečnice (900 m) s pestrou nabídkou volnočasových aktivit pro děti i rodiče. Přímo v ulici Beranových sídlí také Městský úřad Praha 18. Pro sportovní nadšence i milovníky relaxačních procedur je k dispozici například Sportcentrum Avion (1,6 km), Aquacentrum Letňany Lagoon (1,5 km) nebo Relax centrum Blue Orange (1 km). Na nákupy i za zábavou se můžete vypravit do 1,2 kilometru vzdáleného Obchodního centra Letňany, jehož součástí jsou nejrůznější obchody i restaurace. V blízkosti objektu poté naleznete i oblíbený kongresový sál PVA EXPO […]

 • 2 Barevné Letňany II.etapa Cena od: 1.482.096,- Kč

  Nepomuckých, Letňany, Praha 9,

  Rozloha : 29 - 128 (m²)

  Dispozice : 1+kk - 5+kk

  2Barevné Letňany II. etapa navazují na úspěšnou první etapu. Obě etapy vycházejí vstříc poptávce po ekologickém bydlení. Novostavby, které v současnosti v Letňanech vznikají, uspokojí všechny, kteří mají rádi kvalitní a pohodlné bydlení…

Všechny projekty v Letňanech najdete na http://www.ziprealty.cz/ptags/letnany/

Pražská čtvrť zvaná Letňany se rozkládá na severovýchodě města. Patří pod městskou část Praha 9, správní obvod Praha 18. V současnosti zde žije 18,5 tisíce obyvatel a katastrální území se rozprostírá na ploše 561 ha. Sousedí s Čakovicemi, Kbely, Vysočany, Prosekem, Střížkovem a Ďáblicemi.

Na původní letňanské Staré návsi se nachází Kaple svatého Kříže. Pozoruhodná je ale především velká technická památka, soubor historických budov, spadajících do areálu bývalé firmy Aero. Nazývá se Stará Aerovka a nachází se přímo na Letišti Letňany.

Stará náves v Letňanech se využívá pro pořádání nejrůznějších kulturních a společenských akcí pod širým nebem. Palace Cinemas Letňany je velkým multikinem u konečné stanice metra linky C. Na Rýmařovské ulici se také nachází Kulturní dům Letňanka, který pořádá řadu kulturních, společenských a vzdělávacích akcí. Pobočku městské knihovny zde najdete v Rychnovské ulici.

Letiště Letňany je Národní přírodní památkou, protože se zde vyskytují sysli. Dále se na pomezí Letňan a Kbel nachází Lesopark Letňany vhodný k odpočinku.

V okolí obchodního centra Letňany najdete řadu sportovišť, především Aquacentrum Lagoon na Tupolevově ulici, Ice arenu, tedy zimní stadion na stejné ulici. Sportcentrum Praha a Sportcentrum Avion se potom nacházejí vedle sebe také na Tupolevově ulici. V Toužimské ulici narazíte na areál pro jízdu motokár. Silové a pohybové centrum CORE GYM v Šumperské ulici se specializuje silové a nápravně pohybové cvičení.

Městský úřad najdete na adrese v Běchovické ulici v Praze 18. Lékařské zázemí najdete na Poliklinice ve Frýdecké ulici. V Letňanech sídlí osm mateřských, čtyři základní a sedm středních škol.

Nejširší nákupní možnosti nabízí Obchodní centrum Letňany ve Veselské ulici zahrnující hypermarket Tesco a řadu dalších obchodů. Mimoto je ještě na Havířovské ulici Penny Market, na Frýdecké ulici supermarket Albert a konečně na Tupolevově ulici Lidl.

Do Letňan od roku 2008 jezdí metro. Linka C je zde ukončena stanicí Letňany. Z konečné odjíždějí autobusy číslo 110, 140, 158, 185, 195, 201, 269, 302, 351, 375, 376, 377, 378.
V oblasti silniční dopravy jsou Letňany velice dobře propojeny s Městským okruhem. Severně od této čtvrti se také nachází začátek dálnice D8.

Poslat

Kontaktovat prodejce