Letňany

 • Rezidence Veselská

  Veselská, Letňany, Praha 9,

  Rozloha : - (m²)

  Dispozice : 1+kk - 4+kk

  Rezidence Veselská III sídlí v ulici Beranových, kterou naleznete v pražských Letňanech, tedy v městské části Praha 18, která je součástí obvodu Praha 9. Rezidence Veselská se může pochlubit velmi dobrou dopravní dostupností do centra města i kvalitní občanskou vybaveností. Obyvatelé zde najdou veškeré potřebné služby a zařízení, včetně mateřských a základních škol, lékařských ordinací, obchodů nebo restaurací. Rezidence Veselská I, která vznikla v první etapě výstavby, disponuje vlastní mateřskou školou umístěnou v prvním podlaží objektu. Dále je k dispozici Základní a mateřská škola Rychnovská (850 m), Základní a mateřská škola Fryčovická (1 km) nebo Základní a mateřská škola Tupolevova (1,5 km). V docházkové vzdálenosti od objektu leží také alternativní předškolní zařízení Klub Montessori (850 m) a Klub Slunečnice (900 m) s pestrou nabídkou volnočasových aktivit pro děti i rodiče. Přímo v ulici Beranových sídlí také Městský úřad Praha 18. Pro sportovní nadšence i milovníky relaxačních procedur je k dispozici například Sportcentrum Avion (1,6 km), Aquacentrum Letňany Lagoon (1,5 km) nebo Relax centrum Blue Orange (1 km). Na nákupy i za zábavou se můžete vypravit do 1,2 kilometru vzdáleného Obchodního centra Letňany, jehož součástí jsou nejrůznější obchody i restaurace. V blízkosti objektu poté naleznete i oblíbený kongresový sál PVA EXPO […]

 • Nové Letňany Cena od: 1.706.067,- Kč

  Beranových, Letňany, Praha 9,

  Rozloha : 33 - 100 (m²)

  Dispozice : 1+kk - 4+kk

  Developerský projekt Nové Letňany je velmi moderní rezidenční komplex nabízející šest luxusních novostaveb (celkový počet 720 nových bytů). Hlavním cílem projektu je vytvořit novostavbu s optimální občanskou vybaveností díky blízkosti k jednomu z největších obchodně zábavních center v České republice. Obchodní centrum Letňany poskytuje veškerý prostor pro nejnáročnější klientelu včetně rodin s dětmi. Na své si přijdou jak milovníci kultury (díky multikinům a restauracím), ale i sportovní nadšenci vzhledem k dispozici sportovního centra, fitness clubu, aquacentra nebo zimního stadionu. Lokalita disponuje veškerými institucemi jako je základní i střední i mateřská škola, pošta, zdravotnická zařízení všeho druhu, popřípadě veletržní areál. Součástí je také dětský park, kam je možné vzít děti na procházku. Kromě toho lokalita nabízí i rozsáhlé zázemí pro pěší, cyklisty, bruslaře a v zimních obdobích i běžkaře.

  Mezi celkovým počtem 720 nových bytů lze nalézt byty 1+kk, 2+kk, 3+kk i 4+kk o celkové rozloze 33 až 100 metrů čtverečních. Byty jsou připraveny k nastěhování od prosince 2014. Možnost financování Vašeho bydlení lze na základě oboustranné dohody se společností vyvíjející developerský projekt vytvořit přímo na míru Vašim potřebám. U většiny bytů lze nalézt parkovací stání, které tak usnadňuje rychlé spojení od bytu, sklep a balkón nebo terasu, která především za teplých letních dní umožní příjemné trávení volného času. Většina bytů disponuje výhledem na okolní lesopark a centrální park, který svou polohou nabízí ideální variantu pro procházky popř. kondiční běh. Nákup bytu zahrnuje vysoký standard provedení, komfort a prodlouženou záruku na kvalitu Vašeho bydlení. Ve vzorkovně v sídle společnosti vyvíjející obytový komplex Nové Letňany je možné vybírat ze 40 typů velmi kvalitních koupelen. Na výběr je šest druhů plovoucích podlah, osm typů vnitřních dlažeb a tři druhy nadstandardních vnitřních dveří s obložkovými zárubněmi. Ohledně koupelen lze kromě 40 bezpříplatkových typů za pouze za drobný příplatek vybírat z dalších 180 typů nadstandardních koupelen, které mohou být do bytu nainstalovány. V nabídce jsou mimo jiné přípravy i rozestavené jednotky s možností vlastního výběru provedení interiéru.

  Vedle bytů na Zličíně se jedná o nejprodávanější lokalitu v Praze. Nové byty se nachází v městské části Letňany, Praha 9. Novostavba se může pyšnit velmi dobrým spojením se zbytkem Prahy. Nové byty vznikají jen pár minut cesty autobusem od stanice Letňany linky C a Obchodního centra Letňany. V lokalitě novostavby je v současné době dokončován rozsáhlý lesopark, který nabídne další možnosti trávení volného času při dlouhých letních večerech. Většina bytů nabízí výhled na rozsáhlý centrální park. Nicméně asi největším pozitivem zůstává tato lokalita z hlediska občanského zázemí, možností kulturního i sportovního vyžití a celkové atraktivity Letňan, která je u novostavby Nové Letňany naprosto bezkonkurenční.

 • Rezidence 2 Věže Cena od: 4.445.270,- Kč

  Třinecká, Letňany, Praha 9,

  Rozloha : 89 - 174 (m²)

  Dispozice : 3+kk, 5+kk

  Projekt Rezidence 2 VĚŽE je tvořen dvojicí moderních osmipodlažních bytových domů s celkem 14 byty. V každém patře obou z nich byl architekty navrhnut jeden byt, v posledních dvou patrech jsou pak byty mezonetové. Vchod do každého bytu…

 • 2 Barevné Letňany II.etapa Cena od: 1.482.096,- Kč

  Nepomuckých, Letňany, Praha 9,

  Rozloha : 29 - 128 (m²)

  Dispozice : 1+kk - 5+kk

  2Barevné Letňany II. etapa navazují na úspěšnou první etapu. Obě etapy vycházejí vstříc poptávce po ekologickém bydlení. Novostavby, které v současnosti v Letňanech vznikají, uspokojí všechny, kteří mají rádi kvalitní a pohodlné bydlení…

Všechny projekty v Letňanech najdete na http://www.ziprealty.cz/ptags/letnany/

Pražská čtvrť zvaná Letňany se rozkládá na severovýchodě města. Patří pod městskou část Praha 9, správní obvod Praha 18. V současnosti zde žije 18,5 tisíce obyvatel a katastrální území se rozprostírá na ploše 561 ha. Sousedí s Čakovicemi, Kbely, Vysočany, Prosekem, Střížkovem a Ďáblicemi.

Na původní letňanské Staré návsi se nachází Kaple svatého Kříže. Pozoruhodná je ale především velká technická památka, soubor historických budov, spadajících do areálu bývalé firmy Aero. Nazývá se Stará Aerovka a nachází se přímo na Letišti Letňany.

Stará náves v Letňanech se využívá pro pořádání nejrůznějších kulturních a společenských akcí pod širým nebem. Palace Cinemas Letňany je velkým multikinem u konečné stanice metra linky C. Na Rýmařovské ulici se také nachází Kulturní dům Letňanka, který pořádá řadu kulturních, společenských a vzdělávacích akcí. Pobočku městské knihovny zde najdete v Rychnovské ulici.

Letiště Letňany je Národní přírodní památkou, protože se zde vyskytují sysli. Dále se na pomezí Letňan a Kbel nachází Lesopark Letňany vhodný k odpočinku.

V okolí obchodního centra Letňany najdete řadu sportovišť, především Aquacentrum Lagoon na Tupolevově ulici, Ice arenu, tedy zimní stadion na stejné ulici. Sportcentrum Praha a Sportcentrum Avion se potom nacházejí vedle sebe také na Tupolevově ulici. V Toužimské ulici narazíte na areál pro jízdu motokár. Silové a pohybové centrum CORE GYM v Šumperské ulici se specializuje silové a nápravně pohybové cvičení.

Městský úřad najdete na adrese v Běchovické ulici v Praze 18. Lékařské zázemí najdete na Poliklinice ve Frýdecké ulici. V Letňanech sídlí osm mateřských, čtyři základní a sedm středních škol.

Nejširší nákupní možnosti nabízí Obchodní centrum Letňany ve Veselské ulici zahrnující hypermarket Tesco a řadu dalších obchodů. Mimoto je ještě na Havířovské ulici Penny Market, na Frýdecké ulici supermarket Albert a konečně na Tupolevově ulici Lidl.

Do Letňan od roku 2008 jezdí metro. Linka C je zde ukončena stanicí Letňany. Z konečné odjíždějí autobusy číslo 110, 140, 158, 185, 195, 201, 269, 302, 351, 375, 376, 377, 378.
V oblasti silniční dopravy jsou Letňany velice dobře propojeny s Městským okruhem. Severně od této čtvrti se také nachází začátek dálnice D8.

Poslat

Kontaktovat prodejce