Kyje

 • Customer Care Jobs

  Canada, Londa, Karnataka, England,

  Rozloha : United State (m²)

  Dispozice : we

  Enter description for your listfratres is an online job search engine that helps you to get in touch with millions of job opportunity around the United State. sign up with fratres to join United ing. https://us.fratres.net/jobs/customer-services

 • Panorama Kyje IV Cena od: 1.395.000,- Kč

  Sicherova, Kyje, Praha 9,

  Rozloha : 27 - 101 (m²)

  Dispozice : 1+kk - 4+kk

  Již čtvrtá etapa bytového areálu Panorama Kyje vyroste na prosluněných svazích stoupajících z pražské kotliny. Bude tvořena moderním šestipodlažním bytovým domem citlivě navazujícími na okolní vilovou a bytovou zástavbu…

 • Panorama Kyje III Cena od: 2.064.600,- Kč

  Sicherova, Kyje, Praha 9,

  Rozloha : 30 - 114 (m²)

  Dispozice : 1+kk - 5+kk

  Třetí etapa projektu Panorama Kyje vyroste na prosluněných svazích stoupajících z pražské kotliny, jen pár metrů od dokončené první etapy sedmi viladomů. Bude tvořena dvěma čtyřpodlažními viladomy s výtahem citlivě navazujícími na okolní vilovou zástavbu…

Kam jít?
Kyje jsou považovány za klidnější část Prahy, a to hlavně díky množství rodinných domů a zeleně. Obojí tak nabízí možnosti, kam vyrazit. Zaujmou ale také zahrádkářské osady, ale ani milovníci zábavy v podobě restaurací nebo divadel zklamáni nebudou. Z hlediska nejzajímavějších míst to poté jsou ještě samotné památky, ale také výrazný Kyjský rybník.

Kde bydlet?
Nové bydlení v Kyjích Panorama Kyje.

Kde nakupovat?
Ačkoliv je tato lokalita klidnější, tak mimo samozřejmých drobných obchůdků se základním zbožím nabídne také supermarket, kde se dá výhodně nakoupit. Kromě toho je v těsné blízkosti také supermarket Albert, který spadá do části Černý most, ale někteří obyvatelé části Kyje to samozřejmě mají pouze pár kroků.

Kde relaxovat?
Jelikož se jedná o lokalitu plnou zeleně, doslova se tyto možnosti nabízejí. V první řadě to může být Kyjský rybník, který je ideální při odpočinku v létě i v zimě. Nijak ale nezaostávají ani dvě hlavní rozsáhlé zahrádkářské kolonie, které se v lokalitě Kyjí nacházejí. Na své si přijdou i milovníci kultury. Těm je nabídnuta třeba Galerie Pallas, nebo také Divadlo Amadeus, ležící na samotném okraji lokality. Na procházku lze ale vyrazit i do Jiráskova sadu, nebo vyrazit za poznáním po tamních pamětihodnostech. Milovníci sportu mohou zavítat i na dvě místní fotbalové hřiště.

Kde se najíst?
Ačkoliv jsou Kyje klidnější lokalitou, neznamená to, že by neměly dostatek restaurací. Jednou z nich tak může být restaurace Šimanda, nebo také Bowling a Restaurace u Svatého Bartoloměje. Dobře se lze najíst třeba v restauraci Diana, která leží na samotném severním okraji, který Kyje ohraničuje. Nedaleko této restaurace se nachází také ta s názvem Sochi. Zde si přijdou na své především milovníci ruské a také gruzínské kuchyně, což je určitě zajímavé zpestření jídelníčku.

Noční cesty městem
Svou cestu je možné začít třeba na zmíněném bowlingu, nebo ve vinotéce SPZ. Vzhledem k rázu samotné lokality je poté ideální vyrazit do okolních částí, a to ideálně na Černý most, nebo do části Hloubětín. Kyje samotné totiž žádný významný noční klub nebo rozsáhlý bar nenabídnou.

Kulturní památky
Na své si ale rozhodně přijdou milovníci památek. Kromě těch již zmíněných přírodních je to třeba opevněný románský kostel sv. Bartoloměje, který je hlavní dominantou, jakou samotná část Kyje aktuálně má. Zmínit bychom však měli i Kyjský rybník, který je druhým největším v Praze. Nedaleká lokalita Hloubětína, která je blízká samotnému rybníku, láká ale i na Hloubětínský zámek. I ten tak vzhledem ke své poloze může mezi Kyje lehce spadat.

Poslat

Kontaktovat prodejce