Kbely

 • Customer Care Jobs

  Canada, Londa, Karnataka, England,

  Rozloha : United State (m²)

  Dispozice : we

  Enter description for your listfratres is an online job search engine that helps you to get in touch with millions of job opportunity around the United State. sign up with fratres to join United ing. https://us.fratres.net/jobs/customer-services

 • Projekt Luštěnická Cena od: 2.190.000,- Kč

  Luštěnická, Kbely, Praha 9,

  Rozloha : 37 - 121 (m²)

  Dispozice : 1+kk - 4+kk

  Bytový projekt Luštěnická je architektonicky výborně řešeným projektem v příjemné lokalitě městské části Kbely. Dům umístěný uprostřed bohaté zeleně s krásným výhledem na České středohoří a horu Říp nabízí klidné bydlení pro všechny…

Kam jít?
Kbely patří jako mnoho okrajových částí Prahy mezi klidnější lokalitu, která má však co nabídnout jak milovníkům sportu, tak třeba i technických zajímavostí, jelikož je zde letiště včetně muzea. Na své si ve Kbelích ale přijdou také milovníci sportu, popřípadě také dobrého jídla. Tím hlavním, co však místní obyvatelé milují, to je dostatek zeleně, a to včetně centrálního parku, který se zde nachází.

Developerské projekty
Nové byty v novostavách v Kbely Projekt Luštěnická, Obytný park Kbely Centrum

Kde nakupovat?
Míst k nákupům je zde hned několik, ale jedná se hlavně o drobné obchůdky nejenom s potravinami, ale běžným zbožím, tak třeba i s oblečením. Větším obchodem je určitě supermarket Billa, nacházející se v centrální části Kbel. Místním obyvatelům tato možnost poměrně vyhovuje, jelikož milovníci větších nákupů mohou vyrazit to Letňan. S nimi Kbely přímo sousedí, a ty nabídnou hlavně rozsáhlé nákupní centrum OC Letňany, včetně stovek obchodů.

Kde relaxovat?
Jak již bylo zmíněno, oblast Kbel je bohatá na zeleň. Nejvíce je jí v samotném Centrálním parku, který je novou vybudovanou relaxační zónou. Jeho součástí je ale také jezero, a několik stezek pro pěší, s mnohými lavičkami, nebo s místy pro děti. Zkrátka nepřijdou ani milovníci sportu, pro které je ve Kbelích také in-line dráha, popřípadě i rozsáhlý sportovní areál s fotbalovým hřištěm. To hlavní je ale samotné místní letiště, kterému dominuje Museum letectví a kosmonautiky. Samotná tato oblast je poté vojenským objektem.

Kde se najíst?
Vzhledem k množství obyvatel, kteří zde žijí, si na své přijdou i vyznavači dobrého jídla nebo pití. V tomto ohledu zaujme třeba Restaurace Delta nebo Kavárna U Parku. Oblíbeným místem z hlediska dobrého jídla je ale také Restaurace Na Růžku, nebo Pizza Italiana, která zaujme milovníky italské kuchyně. Především potom samozřejmě pizzy.

Noční cesty městem
Jedním z barů, které se v této lokalitě nacházejí, je zcela určitě 13 Bar. Ten je oblíbený nejenom u milovníků piva, ale i míchaných nápojů. Milovníci vína poté mohou zakoupit svůj oblíbený nápoj třeba ve Vinotéce U Soudku. Žádný další výraznější výběr nočních klubů nebo podobných podniků v této oblasti není, což je naopak ideální volba v případě vyhledávání klidné lokality k bydlení.

Kulturní památky
Mezi ty nejzajímavější místa k poznání jistě patří ono zmíněné letiště, a konkrétně potom letištní budovy z let 1920-1928, ve kterých je i ono zmíněné muzeum, které Kbely mají. Další „historickou“ památkou je poté také kostel sv. Alžběty. U něho je zajímavé, že stojí na místě zbořené kaple, a pochází z období kolem roku 2000. Zajímavé kulturní památky doplňuje také letecký památník. Takže i v tomto ohledu mají menší a klidnější Kbely co nabídnout.

Poslat

Kontaktovat prodejce