Hostavice

  • Customer Care Jobs

    Canada, Londa, Karnataka, England,

    Rozloha : United State (m²)

    Dispozice : we

    Enter description for your listfratres is an online job search engine that helps you to get in touch with millions of job opportunity around the United State. sign up with fratres to join United ing. https://us.fratres.net/jobs/customer-services

Kam jít?
Vzhledem ke své poloze jsou Hostavice především okrajovou a klidnou částí Prahy, která zaujme hlavně svým tichem a také nádhernou přírodou. Dokonale se tak nabízejí různé procházky po okolí, popřípadě návštěva okolních čtvrtí. Mezi ty, se kterými Hostavice sousedí, patří Kyje, nebo Dolní Počernice. Nové byty v Hostavicích nabízí projekt Jahodnice 4 od Skanska Reality a.s..

Kde nakupovat?
Protože jsou Hostavice skutečně pouze drobnou obcí, je zde k dispozici pouze několik obchůdků se základními potřebami. Vše ostatní je tak třeba získat v okolních čtvrtích. Ty, které s Hostavicemi sousedí, nabídnou již supermarkety, jako je třeba Billa, kde je výběr podstatně širší co do celého sortimentu. Na samotném okraji Hostavic se poté nachází supermarket Spar, který co do sortimentu je jedním z nejlepších v dané lokalitě.

Kde relaxovat?
Tím ideálním místem pro relaxaci v Hostavicích je právě příroda. Jelikož se nachází všude okolo, doslova nabízí nádherné možnosti procházek, nebo jízd na kole. Pokud však z Hostavic zamíříte i do okolí, nabízí se příjemná říčka Rokytka, Svépravický potok, nebo rybník Martiňák. Odpočívat však lze také v Zámeckém parku v Počernicích, nebo navštívit Divadlo Amadeus v Kyjích. Všechna místa jsou poměrně nedaleko samotné Hostavické lokality.

Kde se najíst?
Jednou z možností v okolí Hostavic je vyrazit po místních stezkách, kde lze narazit na příjemné občerstvení. Přímo v Hostavicích se tak nachází třeba hospůdka a restaurace U Eriky, ale vše ostatní, jako je restaurace Šimanda, nebo Restaurace u Svatého Bartoloměje, už zajišťují okolní části.

Noční cesty městem
Z hlediska nočního života je ideální z Hostavic vyrazit třeba do zmíněné restaurace u Svatého Bartoloměje, kde se nachází také bowling. Díky dobré dopravní obslužnosti však dále není problém vyrazit blíže k centru, do četných barů a dalších hospůdek.

Kulturní památky
Jednou z nejbližších kulturních památek, kterou mají Hostavice na dosah, je určitě onen zmíněný Zámecký park v Počernicích, popřípadě také park Československých legionářů s památníkem, který do lokality samotných Hostavic také ještě spadá.

Poslat

Kontaktovat prodejce