Čakovice

 • Rezidence Viva Cena od: 2.300.000,- Kč

  Rýnská, Čakovice, Praha 9,

  Rozloha : 54 - 100 (m²)

  Dispozice : 2+kk - 4+kk

  Projekt Rezidence Viva se svým charakterem přibližuje spíše architektonickému pojetí viladomů.Celý komplex sestává ze tří zděných dvojdomů, z nichž každý je čtyřpodlažní s ustupujícím posledním podlažím, které tak dalo vzniknout prostorným terasám…

 • Čakovický park Cena od: 1.280.000,- Kč

  Bermanova, Čakovice, Praha 9,

  Rozloha : 29 - 119 (m²)

  Dispozice : 1+kk - 5+kk

  Nevěříte, že je možné bydlet na dosah od centra Prahy, na místě obklopeném zelení a přitom blízko potřebných obchodů a služeb? Navštivte Čakovický park, nechte se přesvědčit a nalezněte vysněný domov pro sebe i své děti…

Developerské projekty Čakovice, Novostavby a Nové Byty v Čakovicích:

Čakovický park
Mnoha cenami oceněný komplex v klidné části Čakovice na Praze 9, to je developerský projekt společnosti M&K Development a.s., nacházející se na ulici Bermanova. V roce 2014, 2012 a 2011 byl tento komplex zvolen za nejlepší realitní projekt v ČR a stal se absolutním vítězem soutěže Realitní projekt roku. Celkem 274 nových bytů je připraveno k nastěhování okamžitě. V těsné blízkosti novostavby se nachází historický zámecký park s rybníky, obklopuje ji bohatá zeleň i leknínová jezírka. Lokalita tak nabízí klidné zázemí s dobrou dostupností do centra a plnou občanskou vybaveností.

Rezidence Viva
Komplex 162 nových bytů, představují tři zděné novostavby, které jsou všechny čtyřpodlažní s ustupujícím posledním podlažím, jež dalo vzniknout prostorným terasám. Tento developerský projekt společnosti Czech Property Investments, a.s. se nachází na ulici Rýnská v Čakovicích na Praze 9. Nové byty jsou připraveny k nastěhování ihned. Každý dvojdům je vždy propojen společným vjezdem do podzemní části domu, kde se nachází nejen sklepní kóje, ale i parkovací stání. Celý areál má vynikající dostupnost do centra a i občanská vybavenost je na vysoké úrovni.

Červený mlýn
V ulici Na blatech v městské části Ďáblice na Praze 8, se nachází developerský projekt společnosti Bussmark service s.r.o. Jedná se o bytový komplex rodinných domů a pozemků. Ke koupi je nabídnuto 24 nových domů k dokončení, domy na klíč a pozemky pro individuální výstavbu. Ve fázi kompletní venkovní úpravy jsou novostavby dokončeny. Samotná lokalita má skvělou dopravní dostupnost, zajištěnou MHD. K nalezení je zde také veškerá občanská vybavenost. K mání jsou mateřské a základní školy, obchody i obchodní centrum, polikliniku, lékárny a sportovní areály. Pro volný čas a odpočinek je vhodná i okolní příroda.

Poslat

Kontaktovat prodejce